Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2017

Oborniki Wlkp.
22.04

Gryfland Nowogard
29-30.04

Stargard
13.05

Radków
20.05

Choszczno
27.05

Łask
04.06

Świnoujście
10.06

Wolsztyn
24.06

Nietążkowo
1.07

Zieleniec
22.07

Karpacz
02.09

Rewal
16-17.09

Grupy startowe na Maraton Liczyrzepa

Lista startowa – Maraton Liczyrzepa – Karpacz 2015: format PDF

 

Numer startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Czas startu kategoria Numer grupy
1 Włodzimierz Walkiewicz Łask 08:00:00 Giga M5i 1
2 Robert Wysokiński Szczecin Szczecin na Rowerach 08:00:00 Giga M3i 1
3 Krzysztof Naskręt Czapury 08:00:00 Giga M3i 1
4 Tomasz Ignasiak Czerwiensk Lubuszanie 73 08:00:00 Giga M4i 1
5 Jarosław Kubiak Bydgoszcz Wisła Fordon 08:00:00 Giga M3i 1
6 Marian Kędzierski Kłodzko 08:00:00 Giga M6i 1
7 Tadeusz Kuczera Jankowice 08:00:00 Giga M6i 1
8 Jaroslaw Soroka szczecin Iron Insane 08:00:00 Giga M3i 1
9 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS FALA Trzebiatów 08:00:00 Giga K2i 1
10 Rafał Walkowski Szczecin 08:02:00 Giga M6i 2
11 Andrzej Drążewski Boguszów-Gorce 08:02:00 Giga M2i 2
12 Rafał Jeleń Koziegłowy 08:02:00 Giga M3i 2
13 Barbara Dziegińska szczecin Iron Insane 08:02:00 Giga K4i 2
14 Andrzej Wysłouch Włocławek WSKG MTB Team 08:02:00 Giga M6i 2
15 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam 08:02:00 Giga M6i 2
16 Krzysztof Knaś Wrocław 08:02:00 Giga M4i 2
17 Andrzej Frodyma Wrocław Astrontech Cycling Team 08:02:00 Giga M5i 2
18 Marcin Jastrzemski szczecin Iron Insane 08:02:00 Giga M3i 2
19 Anna Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala Trzebiatów 08:04:00 Giga K4s 3
20 Arkadiusz Cieśla Byków 08:04:00 Giga M3s 3
21 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE – – – – – 08:04:00 Giga M5s 3
22 Grzegorz Sikora Kowary 08:04:00 Giga M4s 3
23 Andrzej Jaroszonek Barlinek 08:04:00 Giga M5s 3
24 Tomasz Bobrowski Gdynia nie zrzeszony 08:04:00 Giga M5s 3
25 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam 08:04:00 Giga M6s 3
26 Edward Dąbrowski Bojadła niezrzeszony 08:04:00 Giga M7s 3
27 Wacław Byczkowski Wałbrzych KKZKklasykklodzki.com 08:06:00 Giga M6s 4
28 Marcin Trzaska Wrocław GVT 08:06:00 Giga M3s 4
29 Mariusz Truszkiewicz Gryfino 08:06:00 Giga M4s 4
30 Tomek Czubiniak Skwierzyna 08:06:00 Giga M3s 4
31 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL 08:06:00 Giga M3s 4
32 Grzegorz Wołodko Smolec 08:06:00 Giga M3s 4
33 Tomasz Staszewski Gryfino 08:06:00 Giga M2s 4
34 Marek Adamczyk Jastrzębie-Zdrój 08:06:00 Giga M4s 4
35 Dariusz Urbańczyk Warszawa Randonneurs Polska 08:08:00 Giga M3s 5
36 Dariusz Kaczyński mierzyn PPBike 08:08:00 Giga M5s 5
37 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor 08:08:00 Giga M5s 5
38 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki 08:08:00 Giga M3s 5
39 Piotr Szewczuk Kowary 08:08:00 Giga M3s 5
40 Krzysztof Łańcucki Wrocław KKS TRZEBNICA 08:08:00 Giga M6s 5
41 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol 08:08:00 Giga M4s 5
42 Marian Kołodziejski Dzierzoniow Atom Dzierzoniow 08:08:00 Giga M5s 5
43 Jacek Marciniak Wrocław GVT/ Fundacja Potrafię Pomóc 08:10:00 Giga M3s 6
44 Krzysztof Miniewicz Myszków 08:10:00 Giga M6s 6
45 Edward Kuczmarz Wrocław 08:10:00 Giga M6s 6
46 Mariusz Staszak Śrem 08:10:00 Giga M4s 6
47 Małgorzata Kubicka Nowogard Dziki Koszalin 08:10:00 Giga K4s 6
48 MICHAŁ PLUCHA KOWARY 08:10:00 Giga M3s 6
49 Kuba Latajka Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL 08:10:00 Giga M3s 6
50 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. KOLARZE GORZÓW 08:10:00 Giga M5s 6
51 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol 08:10:00 Giga M5s 6
52 Piotr Kusa Jelenia Góra WODNIK JELENIA GÓRA 08:12:00 Giga M3s 7
53 Andrzej Binkowski Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 08:12:00 Giga M5s 7
54 Paweł Ratalewski Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe 08:12:00 Giga M2s 7
55 Ewa Gapińska Szczecin szczecin na rowerach 08:12:00 Giga K5s 7
56 Andrzej Balcerzak Police Presto Calbud Szczecin 08:12:00 Giga M5s 7
57 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL 08:12:00 Giga M2s 7
58 Robert Winiarski Kowary 08:12:00 Giga M4s 7
59 Tomasz Grabowy Chrzanów 08:12:00 Giga M3s 7
60 Radosław Poździk Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 08:12:00 Giga M3s 7
61 Dariusz Walkowiak Kolsko Niezrzeszony 09:00:00 Mega M4i 8
62 Szymon Ostrowski Nowa Sól Lubuszanie 73 09:00:00 Mega M4i 8
63 Darek Noga Łagów Lubuski InsERT Team 09:00:00 Mega M3i 8
64 Przemysław Koralewski Świdnica 09:00:00 Mega M3i 8
65 Robert Mazurczuk Malin Brak 09:00:00 Mega M4i 8
66 Jan Ambroziak Słubice Podopieczni Aniołów Stróżów 09:00:00 Mega M7i 8
67 Zbigniw Maciaszczyk Szczecin Cabud-Presto Szczcin 09:00:00 Mega M6i 8
68 Andrzej Wewiórski Wrocław Sport-Profit Cannondale Team 09:00:00 Mega M6i 8
69 Wojciech Garstkiewicz Poznań 09:00:00 Mega M3i 8
70 Robert Bojarski Jeżów Sudecki niezrzeszony 09:02:00 Mega M4i 9
71 Michał Iwan Wrocław BRT Wrocław 09:02:00 Mega M2i 9
72 Sławomir Forberger Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA 09:02:00 Mega M3i 9
73 Krzysztof Paizert Szczecin Iron Insane 09:02:00 Mega M3i 9
74 Krzysztof Dytrych Wrocław 09:02:00 Mega M3i 9
75 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń 09:02:00 Mega M6i 9
76 Wojciech Charytob Wrocław 09:02:00 Mega M3i 9
77 Roman Pindel Jaworzyna Śląska Jakoś to będzie 09:02:00 Mega M4i 9
78 Iwona Jankowska Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE 09:02:00 Mega K5i 9
79 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator 09:04:00 Mega M6s 10
80 Krzysztof Wesoły Wrocław InsERT Team 09:04:00 Mega M3s 10
81 Robert Pussak Nowe Skalmierzyce Sokół Skalmierzyce 09:04:00 Mega M5s 10
82 Marcin Mystkowski Warszawa Legion Serwis Active-Jet 09:04:00 Mega M3s 10
83 artur baranski kowary team pdgorzyn 09:04:00 Mega M5s 10
84 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. 09:04:00 Mega M4s 10
85 Jerzy Witkowski Świdwin ŚTR Świdwin 09:04:00 Mega M6s 10
86 Artur Nowak Granowo 09:04:00 Mega M2s 10
87 Lech Filipiak Wroclaw 09:06:00 Mega M5s 11
88 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyn 09:06:00 Mega M6s 11
89 Adam Galman Gliwice 09:06:00 Mega M3s 11
90 Elżbieta Woźniak Szczecin 09:06:00 Mega M4s 11
91 Piotr PAWLAK Poznań EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 09:06:00 Mega M4s 11
92 Tadeusz Soja Lubsko 09:06:00 Mega M5s 11
93 Michał Ratajczak Rawicz RSC Bike Rawicz 09:06:00 Mega M2s 11
94 Zbigniew Kurzawiński Lubin 09:06:00 Mega M5s 11
95 mirosław gdesz warszawa 09:08:00 Mega M4s 12
96 Leopold Laskowski Poznań 09:08:00 Mega M2s 12
97 Pawel Kotlarz Warszawa 09:08:00 Mega M3s 12
98 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn TEAM KARGOWA 09:08:00 Mega M6s 12
99 Maciej Szczepankowski Zielona Góra niezrzeszony 09:08:00 Mega M5s 12
100 Tomasz Kępczyński Walidrogi, Tarnów Opolski 09:08:00 Mega M4s 12
101 Michał Bińczak Starachowice Starachowicki Klub Kolarski 09:08:00 Mega M4s 12
102 Adam Markiewicz Wrocław Włochate Giry 09:08:00 Mega M3s 12
103 Grzegorz Mikołajewicz Poznań 09:10:00 Mega M3s 13
104 MACIEJ MATYSIAK Brójce UTM Brójce Lubuskie 09:10:00 Mega M5s 13
105 Edward Jurzyca Orzesze PRO-KAN KRUPIŃSKI SUSZEC 09:10:00 Mega M7s 13
106 LESZEK LISIECKI GOSTYŃ GKR 09:10:00 Mega M5s 13
107 Marcin Robakowski Nowy Tomyśl KK Fala Park 09:10:00 Mega M2s 13
108 gerard skalski trzebnica szerszenie 09:10:00 Mega M4s 13
109 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp 09:10:00 Mega M5s 13
110 Andrzej Nojman Gostyń GKR 09:10:00 Mega M4s 13
111 Grzegorz Bogdajewicz Topola MAła OTR INTERKOL 09:12:00 Mega M3s 14
112 Piotr Bąkowski SZCZECIN RidersClub 09:12:00 Mega M5s 14
113 Dariusz Grelowski Jaworzno 09:12:00 Mega M3s 14
114 MICHAŁ LEWALD OPOLE CYKLOOPOLE 09:12:00 Mega M3s 14
115 mirosław Wojtyś Niekłończyca Góral Police 09:12:00 Mega M5s 14
116 Paweł Wiktor Borów Wielki DOBRA STRONA MOCY 09:12:00 Mega M3s 14
117 Andrzej Kominek Wrocław 09:12:00 Mega M4s 14
118 Paweł Woch Biestrzyków Spartan Cycling Team 09:12:00 Mega M5s 14
119 Marcin Dziub Płoty 09:14:00 Mega M3s 15
120 Robert Mieszała Jelenia Góra Proklima 09:14:00 Mega M4s 15
121 Marek Grum Police Góral Police 09:14:00 Mega M5s 15
122 Ferdynand Malak Leszno 09:14:00 Mega M6s 15
123 Stanisław Reinhard Nowe Skalmierzyce TR „Sokół” Skalmierzyce 09:14:00 Mega M6s 15
124 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. 09:14:00 Mega M6s 15
125 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach 09:14:00 Mega M5s 15
126 adam kowalski wysocko małe jeszcze wolne pszczółki 09:14:00 Mega M3s 15
127 Paweł Bierut Kamieniec Ząbkowicki 09:16:00 Mega M3s 16
128 Adam Jaros Wojcieszyce Oponeo Motorsport 09:16:00 Mega M3s 16
129 Artur Szyszka Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 09:16:00 Mega M4s 16
130 Adrian Brychcy Kargowa Duda-Cars TP-LINK Rybczyński Team 09:16:00 Mega M2s 16
131 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Active Eyewear 09:16:00 Mega M6s 16
132 Piotr Górniak Częstochowa ESKA Team 09:16:00 Mega M4s 16
133 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team 09:16:00 Mega M4s 16
134 Grzegorz Kaźmierczuk Wrocław 09:16:00 Mega M3s 16
135 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol 09:18:00 Mega M4s 17
136 Bogusław Brożyna Warszawa brak 09:18:00 Mega M4s 17
137 marcin Bakalarczyk Szczecin CALBUD SZCZECIN 09:18:00 Mega M3s 17
138 Grzegorz Ziobrowski Barlinek 09:18:00 Mega M4s 17
139 WITOLD MAŁECKI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 09:18:00 Mega M5s 17
140 Przemysław Komorowski Trzebnica Szerszenie Trzebnica 09:18:00 Mega M3s 17
141 Stanisław Kaletka GRYFINO 09:18:00 Mega M5s 17
142 Zbigniew Mordak Gostyniec Ursus C-360 09:18:00 Mega M4s 17
143 Tadeusz Habaj Zabrze 09:20:00 Mega M6s 18
144 Sebastian Śledzik Szamotuły Drużyna Szpiku 09:20:00 Mega M4s 18
145 Małgorzata Zellner Poznań EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 09:20:00 Mega K3s 18
146 Daniel Mencel Nowe Skalmierzyce TR Sokół Skalmierzyce 09:20:00 Mega M2s 18
147 Zygmunt Krawczyk Środa Śląska Rycerze Rolanda Środa Śl. 09:20:00 Mega M5s 18
148 Paweł Bober Poznań Eurobike Kaczmarek Electric Team 09:20:00 Mega M4s 18
149 Andrzej Kot Murowana Goślina Żwawe Dziadki 09:20:00 Mega M6s 18
150 Sawomir Ratalewski TOMASZOW MAZOWIECKI Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe 09:22:00 Mega M4s 19
151 PAWEL ziober wroclaw RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 09:22:00 Mega M3s 19
152 Marek Korpas Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe 09:22:00 Mega M5s 19
153 Błażej Surowiec Poznań Eurobike Kaczmarek Electric Team 09:22:00 Mega M2s 19
154 Piotr Bereźnicki Jelenia Góra www.OPTYK OKULAR PL 09:22:00 Mega M3s 19
155 Jan Woś Wrocław 09:22:00 Mega M6s 19
156 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GattaBikeTeam 09:22:00 Mega M4s 19
157 Sławomir Maslonkowski Starachowice Starachowicki klub kolarski 09:24:00 Mega M5s 20
158 Łukasz Czemarmazowicz Stary Wielisław Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej 09:24:00 Mega M2s 20
159 Tomasz Maciaś Opole ESKA Team 09:24:00 Mega M4s 20
160 Karol Groń Kamienna Góra Ostre Koło 09:24:00 Mega M3s 20
161 Jacek Mazur Warszawa 09:24:00 Mega M4s 20
162 Sebastian Góra Oleśnica 09:24:00 Mega M3s 20
163 Wiesław Grześ Włocławek WTR Włocławek 09:24:00 Mega M5s 20
164 Janusz Czemarmazowicz Stary Wielisław Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej 10:00:00 Mini M1i 21
165 Arkadiusz Pałeczka Kiełczów 10:00:00 Mini M4i 21
166 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław ASTRONTECH CYCLING TEAM 10:00:00 Mini K6i 21
167 Zbigniew Zugehoer Poznań Goggle Pro Active Eyewear 10:00:00 Mini M4i 21
168 Jan Poniecki Ślizów KB Lupus 10:00:00 Mini M6i 21
169 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica 10:00:00 Mini K5i 21
170 Mariusz Kurlapski Świdwin STR ŚWIDWIN 10:00:00 Mini M3i 21
171 Marcin Kroczek Radlin MIESZKO Team 10:00:00 Mini M3i 21
172 miroslaw widawski legnica 10:02:00 Mini M5i 22
173 mariusz wereszczynski mieroszow MieroszówBike 10:02:00 Mini M3i 22
174 Arkadiusz Kuleta Jelenia Góra Amator 10:02:00 Mini M3i 22
175 Renata Pogorzelska-Rynio Dziadowa Kłoda ASTRONTECH CYCLING TEAM 10:02:00 Mini K4i 22
176 Justyna Mroczkowska Oleśnica KS Lechia Piechowice 10:02:00 Mini K3i 22
177 Sławomir Duchacz Kudowa.Zdrój KKZK 10:02:00 Mini M4i 22
178 Martin Sklenář Kralovice DYNAL Bike Club 10:02:00 Mini M4i 22
179 Witold Rynio Dziadowa Kłoda ASTRONTECH CYCLING TEAM 10:02:00 Mini M4i 22
180 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team 10:04:00 Mini M4i 23
181 Piotr Proszowski Poraj PTTK Myszków 10:04:00 Mini M4i 23
182 Michał Tomaszewicz Lubin BKMM 10:04:00 Mini M3i 23
183 Katarzyna Adamowicz Kluczbork 10:04:00 Mini K4i 23
184 Marek Sofczynski Obra niezrzeszony 10:04:00 Mini M4i 23
185 Paweł Borkowski Tarnowo Podgórne Euro Bike Kaczmarek Electric Team 10:04:00 Mini M4i 23
186 Tomasz Szramik Jelenia Góra 10:04:00 Mini M4i 23
187 Tomasz Harkawy Złotoryja RPK Bike Team 10:06:00 Mini M4i 24
188 Tomasz Przybysz Wałbrzych amator 10:06:00 Mini M4i 24
189 Piotr Ziętal Legnica Bezpartyjny 10:06:00 Mini M4i 24
190 Damian Burtowski Wrocław Burt Of Sky 10:06:00 Mini M1i 24
191 Krzysztof Tomys Kowary 10:06:00 Mini M5i 24
192 Artur Jedrzejowski Kowary 10:06:00 Mini M3i 24
193 Tomasz Skuła Kliczbork 10:06:00 Mini M3i 24
194 LUCYNA WILCZYŃSKA Bydgoszcz AMATOR 10:08:00 Mini K2i 25
195 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team 10:08:00 Mini M1i 25
196 Krzysztof Kołosowski Wrocław 10:08:00 Mini M2i 25
197 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard 10:08:00 Mini M6i 25
198 PIOTR SZALA ZAMOŚĆ BEZ 10:08:00 Mini M4i 25
199 Henryk Sabok Boguszów Gorce 10:08:00 Mini M6i 25
200 Józef Drozdowski Głogów brak 10:08:00 Mini M6i 25
201 Bartłomiej Janik Olesno 10:10:00 Mini M3i 26
202 Katarzyna Pyzik Wrocław Astrontech Cycling Team 10:10:00 Mini K3i 26
203 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany 10:10:00 Mini M3i 26
204 Piotr Piszczek Poznań 10:10:00 Mini M3i 26
205 Piotr Kozłowski Warszawa 10:10:00 Mini M4i 26
206 Sławomir Banasik Jelenia góra Amator 10:10:00 Mini M4i 26
207 Rafał Rozdolski Ściegny 10:10:00 Mini M3i 26
208 Marcin Wójcik Wronki 10:12:00 Mini M2s 27
209 Marcin Bosiacki Gryfino 10:12:00 Mini M2s 27
210 Maciej Kołodziejek Kalisz 10:12:00 Mini M2s 27
211 Piotr Lepka Oleśnica KS Lechia Piechowice 10:12:00 Mini M4s 27
212 Krzysztof Krupa Wrocław gvt 10:12:00 Mini M5s 27
213 Lech Jewtuszko Szczecin Szczecin na Rowerach 10:12:00 Mini M6s 27
214 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska 10:12:00 Mini M3s 27
215 Mariusz Barycz Wrocław 10:12:00 Mini M3s 27
216 Dorota Gąsiewicz Duszniki Zdrój Agamon Cycling Team 10:14:00 Mini K4s 28
217 Przemek Momot Goleniów 10:14:00 Mini M2s 28
218 Łukasz Bogdański Gostyń GKR 10:14:00 Mini M3s 28
219 Robert Matuszak Rawicz BIKE Rawicz 10:14:00 Mini M3s 28
220 Michał Koszut Głuchołazy 10:14:00 Mini M2s 28
221 Krystian Błaszczak Niepruszewo Bukowski Klub Biegacza 10:14:00 Mini M3s 28
222 Sebastian Biruta Wrocław Saj-Pol GVT Team 10:14:00 Mini M4s 28
223 Andrzej Bogdański będkowice 10:14:00 Mini M4s 28
224 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój Polski Klub MTB 10:16:00 Mini M3s 29
225 Damian Biniek Warszawa 10:16:00 Mini M2s 29
226 Marcin Chmielewski Poznań PROTYM Reacing Team 10:16:00 Mini M3s 29
227 Michal Markowski Wroclaw BRT Wrocław 10:16:00 Mini M2s 29
228 Anita Ignaczak Poznań EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 10:16:00 Mini K3s 29
229 JÓZEF KOSIEC GIERAŁCICE GTC SKALNIK GRACZE 10:16:00 Mini M5s 29
230 Przemysław Kurek Karpacz Karpacz Bike Team 10:16:00 Mini M4s 29
231 Piotr Szpila Ponikwa Maxxis Wąs Sport 10:16:00 Mini M3s 29
232 Kamil Królikowski Jelenia Góra 10:18:00 Mini M3s 30
233 Przemysław Górak Wierzbno BRT Wrocław 10:18:00 Mini M3s 30
234 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska 10:18:00 Mini M4s 30
235 Mariusz Piasecki Oleśnica GATTA BIKE TEAM 10:18:00 Mini M4s 30
236 Ireneusz Taraszkiewicz Szklarska Poreba Talvi Sport Szklarska Poreba 10:18:00 Mini M4s 30
237 Anna Pawłowska Słupice 10:18:00 Mini K2s 30
238 Maciej Mrugała Wrocław Tribition Team 10:18:00 Mini M2s 30
239 Adam Saj Wrocław SAJ-POL Gvt Team 10:18:00 Mini M3s 30
240 Włodzimierz Walczak Leszno LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU 10:20:00 Mini M5s 31
241 Piotr Kaczor Maszewo Ratusz Maszewo 10:20:00 Mini M3s 31
242 Bogusław Skibicki Wrocław 10:20:00 Mini M5s 31
243 Natalia Kosiak Poznań Bukowski Klub Biegacza 10:20:00 Mini K2s 31
244 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka ALGIDA TEAM 10:20:00 Mini M4s 31
245 Czesław KĘDROŃ Bodzanów 10:20:00 Mini M5s 31
246 Bartłomiej Grzegorczyk Wałbrzych 10:20:00 Mini M3s 31
247 Franciszek Komolka Święciechowa śmigło osieczna 10:20:00 Mini M6s 31
248 Daniel Plenzler Poznań 10:22:00 Mini M3s 32
249 Stanisław Szopa Trzebnica Szerszenie Trzebnica 10:22:00 Mini M5s 32
250 Paweł KIMBORT Szklarska Poręba TALVI SPORT Szklarska Poręba 10:22:00 Mini M4s 32
251 Tomasz Stachowicz Rzeszów PROMUJEMY.PL 10:22:00 Mini M3s 32
252 Tadeusz Zagdanski Stargard Szczec STC Stargard 10:22:00 Mini M7s 32
253 Andrzej Błauciak Wrocław 10:22:00 Mini M5s 32
254 Tomasz Steczkowski Oława veloolawa 10:22:00 Mini M3s 32
255 MARIUSZ PIETRASZEK BĘDKOWICE POLBUS -PKS WROCŁAW 10:22:00 Mini M4s 32
256 Michał Kubisiak Kalisz Niezrzeszony 10:24:00 Mini M4s 33
257 Dariusz Socha Nowy Dwór Maz 10:24:00 Mini M3s 33
258 Kamil Kosek Dzierzoniów Atom 10:24:00 Mini M2s 33
259 Paweł BURY Bielany Wrocławskie DOMATOR 10:24:00 Mini M3s 33
260 Marek Skowron Łęknica Łęknica się kręci 10:24:00 Mini M3s 33
261 Jan Czapliński Oleśnica Rycerze Rolanda Środa Śl. 10:24:00 Mini M6s 33
262 Michał Miazga Dzierżoniów GVT 10:24:00 Mini M4s 33
263 Kazimierz Rojek Brzeg ESKA Team 10:24:00 Mini M5s 33
264 Łukasz Bieniek Oława Veloława 10:26:00 Mini M2s 34
265 Krzysztof Kruszyna Wrocław 10:26:00 Mini M5s 34
266 Paweł Buczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica 10:26:00 Mini M3s 34
267 NORBERT POTKAŃSKI JELENIA GÓRA KS LECHIA PIECHOWICE 10:26:00 Mini M4s 34
268 Tomasz Zawiślak Oborniki OTC OBORNIKI 10:26:00 Mini M4s 34
269 Maciej Nieślańczyk Smolec GVT 10:26:00 Mini M3s 34
270 Zygmunt Szweda Środa Śląska Rycerze Rolanda Środa Śl. 10:26:00 Mini M5s 34
271 Tomasz Kosakowski Bolesławiec ALL4BIKE 10:26:00 Mini M3s 34
272 Tomasz Sorbian Wrocław Whistle Team Końskie 10:28:00 Mini M3s 35
273 Krzysztof Lech Sulistrowice LEŚMIAN 10:28:00 Mini M4s 35
274 Sławomir Withulz Berlin Fahrradstation 10:28:00 Mini M3s 35
275 Agata Korczyńska Poznań 10:28:00 Mini K3s 35
276 arkadiusz sokołowski lubań 10:28:00 Mini M3s 35
277 Piotr Danaj Lubin ccc 10:28:00 Mini M6s 35
278 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie Agamon Cycling Team 10:28:00 Mini M4s 35
279 Marcin Kwaśniewski Świebodzice 10:28:00 Mini M3s 35
280 Mateusz Ratusiński Osiedle Poznańskie 10:30:00 Mini M2s 36
281 Bartosz Zając Kamieniec Ząbkowicki ASTRONTECH CYCLING TEAM 10:30:00 Mini M2s 36
282 Krzysztof Pacana Tarnowskie Góry 10:30:00 Mini M2s 36
283 Jarosław Zaborowski Wrocław 10:30:00 Mini M4s 36
284 Robert Charłampowicz Wrocław 10:30:00 Mini M5s 36
285 Przemysław Stefaniak Pniewy Odjechani-TEAM.PL 10:30:00 Mini M2s 36
286 Wojciech Gąsiewicz bielany wroclawskie Agamon Cycling Team 10:30:00 Mini M1s 36
287 Dominik Bukowski Jabłów Ostre Koło Lubawka 10:30:00 Mini M2s 36
288 Jarosław Stój Świnoujście 10:32:00 Mini M4s 37
289 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Ratusz Maszewo 10:32:00 Mini M3s 37
290 Krzysztof Kowalski Poznań Colex Racing Team 10:32:00 Mini M4s 37
291 Mirosław Kłaczyński Wrocław 10:32:00 Mini M3s 37
292 Marta Szałacińska WROCŁAW TRIBITION TEAM 10:32:00 Mini K3s 37
293 Jacek Jankowski Złotoryja DOMATOR 10:32:00 Mini M2s 37
294 Marcin Szalek 62-800 Kaliski Trening Na Szosie 10:32:00 Mini M3s 37
295 Leszek Kaźmierczak Oborniki OTC Oborniki 10:32:00 Mini M4s 37
296 Mirosław Stadler Lubin Energetyka Sp. zo.o. Lubin 10:34:00 Mini M6s 38
297 Mieczysław Adamowicz Kluczbork 10:34:00 Mini M7s 38
298 Maciek Rybicki Środa Śląska 50upat 10:34:00 Mini M2s 38
299 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA 10:34:00 Mini M3s 38
300 Tadeusz Hołubicki Trzebnica Szerszenie Trzebnica 10:34:00 Mini M6s 38
301 Radosław Kudła Pieszyce GVT 10:34:00 Mini M3s 38
302 JÓZEF WOJTECZEK BOLESŁAWIEC 10:34:00 Mini M4s 38
303 Mariusz Pogorzelski Karpacz Karpacz Bike Team 10:34:00 Mini M3s 38
304 Andrzej Przewoźnik Wrocław InterMotors Dolny Śląsk 10:36:00 Mini M4s 39
305 Piotr Szczepaniak Borówno 10:36:00 Mini M3s 39
306 wieslaw Aftarczuk koszalin 10:36:00 Mini M5s 39
307 Jakub Działoszyński Wałbrzych Ostre Koło 10:36:00 Mini M2s 39
308 GRZEGORZ KRĘŻEL Wrocław DOMATOR 10:36:00 Mini M4s 39
309 Ryszard Śmiglewicz NYSA CICLING TEAM NYSA 10:36:00 Mini M5s 39
310 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. AGK-Koźmin Wlkp. 10:36:00 Mini M5s 39
311 Cezary Gryszel Kalisz 10:36:00 Mini M4s 39
312 Andrzej Marcinek Środa Śląska 50upAT 10:38:00 Mini M5s 40
313 Roman DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear 10:38:00 Mini M6s 40
314 Andrzej Kołodziejek Kalisz 10:38:00 Mini M4s 40
315 Bartosz Ćwiąkała Środa Śląska 10:38:00 Mini M3s 40
316 Bartosz Milczarek Głogów Drużyna Szpiku 10:38:00 Mini M2s 40
317 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Rycerze Rolanda Środa Śl. 10:38:00 Mini M5s 40
318 PAWEŁ NOWACKI RYDZYNA MEIBES 10:38:00 Mini M3s 40
319 Mikołaj Kordus Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wielkopolski 10:38:00 Mini M2s 40
320 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI MLUKS AS BIADKI 10:40:00 Mini M4s 41
321 Sandra Przybysz Pniewy Odjechani-Team.pl 10:40:00 Mini K2s 41
322 Bartłomiej Ignaczak Poznań EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 10:40:00 Mini M3s 41
323 Igor Kaźmierczak Wrocław BRT Wrocław 10:40:00 Mini M3s 41
324 Radosław Szymoniak 1 ASTRONTECH CYCLING TEAM 10:40:00 Mini M3s 41
325 ŁUKASZ STAWIŃSKI KĄKOLEWO ŚMIGLO OSIECZNA 10:40:00 Mini M2s 41
326 Alojzy Pawlaczek Pudliszki 10:40:00 Mini M6s 41
327 Marek Kozłowski Szczecin 5pinż Rowery Turowski Team 10:40:00 Mini M4s 41
328 Dominik Jarocinski Kalisz Kaliski Trening Na Szosie 10:42:00 Mini M2s 42
329 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard 10:42:00 Mini M6s 42
330 bartlomiej ciepaj Wrocław ciclismo wroclaw 10:42:00 Mini M3s 42
331 Jarosław Balawajder Świdnica FELA TEAM ŚWIDNICA 10:42:00 Mini M4s 42
332 Mariusz Kalita Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 10:42:00 Mini M4s 42
333 Piotr Kowalewski Wrocław BRT Wrocław 10:42:00 Mini M2s 42
334 Mariusz Mazurkiewicz KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA 10:42:00 Mini M5s 42
335 Piotr Zając Kamieniec Ząbkowicki ASTRONTECH CYCLING TEAM 10:42:00 Mini M4s 42
336 Edward Hołowczak Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 10:44:00 Mini M1s 43
337 Dariusz Maciejewski Środa Śląska Rycerze Rolanda Środa Śląska 10:44:00 Mini M4s 43
338 Roman Woźniak Szymanów GVT 10:44:00 Mini M4s 43
339 lLech Szpargała Jelenia Góra NIEZRZESZONY 10:44:00 Mini M6s 43
340 Tomasz Wiśniewski Oborniki OTC Oborniki 10:44:00 Mini M5s 43
341 Przemek Kucharski Karpacz Karpacz Bike Team 10:44:00 Mini M2s 43
342 MARCIN PULWICKI OBORNIKI Niezrzeszony 10:44:00 Mini M5s 43
343 Czesław Motyl Jelcz Laskowice 10:44:00 Mini M6s 43
344 Zenon Sonnek Syców KB LUPUS 10:46:00 Mini M5s 44
345 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA 10:46:00 Mini M5s 44
346 Przemysław Furtek Bystrzyca Kodzka Algida Team 10:46:00 Mini M3s 44
347 Rafał Olborski Wrocław 10:46:00 Mini M3s 44
348 FRANCISZEK GUSTOWSKI SOBOTKA KKS SLEZA MAT SOBOTKA 10:46:00 Mini M7s 44
349 Janusz Potępski Mysłakowice 10:46:00 Mini M6s 44
350 Łukasz Warżała Wrocław BRT Wrocław 10:46:00 Mini M3s 44
351 ANDRZEJ WOŚ NYSA 10:46:00 Mini M5s 44
352 Andrzej Biniek Warszawa 10:48:00 Mini M5s 45
353 Paweł Kosmowski OBORNIKI FTI CYCLING OBORNIKI 10:48:00 Mini M4s 45
354 Patrycja Bierbasz Kamienna Góra Ostre Koło 10:48:00 Mini K3s 45
355 Dariusz Spychała Złotoryja Domator 10:48:00 Mini M4s 45
356 Cezary Łuszczewski Wrocław 10:48:00 Mini M2s 45
357 Mateusz Wasilewski Słubice 10:48:00 Mini M2s 45
358 Krzysztof Molenda Lubań 10:48:00 Mini M3s 45
359 Krzysztof Ratajczak Pniewy 10:48:00 Mini M4s 45
360 Michal Niemczuk Wroclaw 10:50:00 Mini M3s 46
361 Marek Skrzypczyński Wrocław WaveAmigos.pl 10:50:00 Mini M3s 46
362 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce TR SOKÓŁ SKALMIERZYCE 10:50:00 Mini M4s 46
363 Feliks Szmania Nowe Skalmierzyce TR „Sokół” Skalmierzyce 10:50:00 Mini M6s 46
364 Paweł Kielar Ząbki Clear Bike Team 10:50:00 Mini M4s 46
365 Bożena Śmiałko Wrocław Spartan Cycling Team 10:50:00 Mini K4s 46
366 Krzysztof Zaborowski Kędzierzyn-Koźle 10:50:00 Mini M6s 46
367 Grzegorz Trybuś Gostyń GKR Gostyń 10:50:00 Mini M5s 46