Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2017

Oborniki Wlkp.
22.04

Gryfland Nowogard
29-30.04

Stargard
13.05

Radków
20.05

Choszczno
27.05

Łask
04.06

Świnoujście
10.06

Wolsztyn
24.06

Nietążkowo
8.07

Zieleniec
22.07

Karpacz
02.09

Rewal
16-17.09

Liczyrzepa we wrześniu, a już filmowo zaprasza

V edycja Maratonu Liczyrzepa odbędzie się w sobotę, 6 września. Start i meta w tym roku zlokalizowana będzie w uroczych okolicznościach Dworu Liczyrzepy w Karpaczu.

Maraton Liczyrzepa - Karpacz

LINK DO FILMU PROMUJĄCEGO MARATON (klik).

Dzięki uprzejmości właścicieli Supermaratończycy będę miel do dyspozycji bezpłatny parking oraz wykwintny i oczywiście pożywny posiłek.

Przygotowaliśmy dla Was trzy trasy:
MINI o długości 60 km – na Waszą prośbę trasa MINI jest zdecydowanie łatwiejsza niż w roku ubiegłym. Po drodze będziecie mogli zobaczyć kilka pałaców, zdobyć dwie niezbyt trudne przełęcze Pod Średnicą oraz Przełęcz Karpnicką.

Dystans MEGA to wyzwanie dla bardziej zaawansowanych kolarzy, podjazdów na niej o wiele więcej niż na mini. Oprócz Przełęczy Pod Średnicą i Karpnickiej również Miedzianka i Przełęcz Rędzińska, która w ubiegłym roku okazała się dla niektórych z Was zbyt trudna i bywało, że trzeba było kierpcyć. Do tego Przełęcz Kowarska. Na skrzyżowaniu w Kowarach znów w prawo na drugą pętlę – do pokonania jeszcze raz ta sama trasa, a na koniec podjazd od Ścięgien do Karpacza, znany niektórym z Was z poprzednich edycji. Wreszcie META i medal na Waszych piersiach.

Trasa GIGA jest dokładnie taka sama jak MEGA, tyle tylko, że aby medal zawisł na Waszych piersiach pętlę trzeba pokonać trzy razy.

Serdecznie zapraszam!
Staszek Chromiński

Więcej informacji na stronie organizatora: www.maratonliczyrzepa.eu.