Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2017

Oborniki Wlkp.
22.04

Gryfland Nowogard
29-30.04

Stargard
13.05

Radków
20.05

Choszczno
27.05

Łask
04.06

Świnoujście
10.06

Wolsztyn
24.06

Nietążkowo
8.07

Zieleniec
22.07

Karpacz
02.09

Rewal
16-17.09

Medal Klasyka Kłodzkiego

Prezentujemy Wam świeżutki projekt, wykonany przez Bartosza Zająca (5291 Design). Tak właśnie będzie wyglądał medal długo oczekiwanego 11 już Klasyka Kłodzkiego, który 26 lipca odbędzie się w Zieleńcu.

Klasyk Kłodzki - Zieleniec - medal

Medal podkreśla, że to już właśnie 11 edycja tej kultowej imprezy.

Na przodzie medalu widnieje kolarz, który jest ubrany w koszulkę w grochy (dla przypomnienia: jest to koszulka lidera klasyfikacji górskiej na Le Tour De France, w czasie którego organizowany jest nasz maraton), czyli ‚góral pełną gębą’.

Dodatkowo wyniesiony nad nim i wyróżniony napis Klasyk Kłodzki i logo Supermaratonów, któr od kolarza oddziela symboliczny zarys gór, wszechobecnych na naszych maratonie. Nie zabrakło znanych sentencji kojarzonych z KK, czyli ‚Pot, ból i radość’ oraz ‚Przygoda, która uzależnia’.

Na rewersie medalu znalazło się miejsce na logo organizatora, którym jest Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej, a także na profil najdłuższego dystansu GIGA 160 km z zaznaczeniem polskich szczytów podjazdów oraz czeskiego odcinka trasy. Nad zarysem trasy, niejako na niebie, mamy logo Zieleńca, czyli miejscowości startu/mety. A góry, z którymi przyjdzie się kolarzom zmierzyć to Góry Orlickie i Bystrzyckie, o czym na medalu nie zapomnieliśmy poinformować.

Zapraszamy 26 lipca na maraton Klasyk Kłodzki. Na zawodników, którzy ukończą ten trudny górski maraton będą czekały takie właśnie limitowane, jedyne w swoim rodzaju medale.

Andrzej Smalec
Organizator Klasyka Kłodzkiego

LINK DO ZAPISÓW (klik)