Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2018

Śrem
21.04

Rewal
5.05

Stargard
12.05

Nowogard
23.06

Świdwin
7.07

Lubomierz
12.08

Gryfice
18.08

Karpacz
25.08

Choszczno
1.09
Rowerem do Indii
30 września 2008
Sezon 2009 pod logo Mavica?
2 października 2008

Ruszyła ósma edycja konkursu Galerii Plakatu AMS

Tegorocznym tematem przewodnim konkursu jest rower – rozumiany nie tylko jako sposób na zdrowy tryb życia i pomysł na spędzanie wolnego czasu, ale także jako środek komunikacji w dużych miastach. Projekty plakatów można nadsyłać do 5 listopada. Oceni je jury, w którym oprócz osób zawodowo związanych z reklamą, zasiada także aktorka i rowerzystka Magdalena Cielecka. Zwycięską pracę poznamy 20 listopada.

W kolejnych edycjach Galerii podejmujemy ważne, aktualne tematy społeczne. Tym razem chcemy zachęcić mieszkańców miast, aby przesiedli się na rowery – mówi Piotr Parnowski, prezes firmy AMS, która organizuje konkurs. Żyjemy w coraz bardziej zatłoczonych miastach i mamy mało czasu na aktywne spędzanie czasu. Jednym ze sposobów stawienia czoła korkom – i to sposobem bardzo zdrowym – jest jeżdżenie rowerem do szkoły czy pracy. Na szczęście w miastach rowerzyści mają coraz lepsze warunki – jest coraz więcej ścieżek rowerowych i stojaków. Zachęcamy więc do „myślenia rowerowo”, bo to i szybko i zdrowo – podkreśla Piotr Parnowski.

Konkurs Galerii Plakatu ma charakter otwarty. Prace należy przesyłać do 5 listopada na adres audytora konkursu: KPMG, ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa.

Jury w składzie: Maciej Buszewicz (artysta grafik, profesor ASP w Warszawie), Magdalena Cielecka (aktorka, rowerzystka), Juliusz Donajski (prezes VFP Communications, wydawcy tygodnika Media & Marketing Polska), Janusz Górski (artysta grafik, profesor ASP w Gdańsku, kurator Galerii Plakatu AMS), Maria Kurpik (kurator Muzeum Plakatu w Wilanowie), Piotr Młodożeniec (artysta grafik), Marcin Mroszczak (dyrektor kreatywny agencji reklamowej DDB Warszawa, członek Klubu Twórców Reklamy), Marcin Rene Wawrzkiewicz (artysta grafik, współtwórca MamaStudio) i Piotr Parnowski (prezes AMS) wybierze laureatów w dwuetapowym głosowaniu.

Prace zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu zostaną zaprezentowane 20 listopada w Warszawie podczas wernisażu wystawy pokonkursowej. Natomiast zwycięski plakat zawiśnie na nośnikach typu citylight w całej Polsce.

Regulamin oraz szczegółowy opis tematu konkursu dostępne są na stronie www.galeria.ams.com.pl. Podobnie jak w zeszłym roku, działa także specjalny blog: galeriaplakatu.blox.pl.

Źródło: Marketing przy Kawie.

Facebook