Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2019

Gryfice
3.05

Stargard
11.05

Łobez
06.07

Nowogard
20.07

Rewal
21.09
Daniel Marszałek zaprasza na nową stronę
29 marca 2009
„Korona Gór”- Jeszcze jeden powód do wspólnej zabawy.
2 kwietnia 2009

Uprzejmie informuję, że dnia 30.03.2009 oficjalnie został uruchomiony nowy serwis internetowy poświęcony kolarstwu szosowemu www.naszosie.pl.

Portal przedstawia najświeższe wiadomości z szosowych tras, informując o bieżących wydarzeniach z kraju i zagranicy, dostarczając m.in. relacje z wyścigów, ich wyniki, zapowiedzi imprez, rankingi, składy grup kolarskich oraz informacje o sprzęcie rowerowym.

Tworząc serwis naszosie.pl staraliśmy się aby informacje w nim zawarte były aktualne i rzetelne. Poza wiadomościami z zawodowego peletonu duży nacisk kładziemy na kolarstwo amatorskie, chcielibyśmy aby imprezy dla amatorów znalazły swoje miejsce na stronie, a w rezultacie stały się w Polsce bardziej popularne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i systematycznego odwiedzenia serwisu www.naszosie.pl. Dołożymy wszelkich starań aby był on Waszym głównym źródłem informacji na temat tak pasjonującej i trudnej dyscypliny sportu jaką jest kolarstwo szosowe.

Sam uprawiam ten sport przejeżdżając ok. 10 000 km rocznie i moim celem jest zarażenie tą pasją jak największej grupy osób.

Z poważaniem
Marek Bala
Redaktor naczelny

Facebook