Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2017

Oborniki Wlkp.
22.04

Gryfland Nowogard
29-30.04

Stargard
13.05

Radków
20.05

Choszczno
27.05

Łask
04.06

Świnoujście
10.06

Wolsztyn
24.06

Nietążkowo
8.07

Zieleniec
22.07

Karpacz
02.09

Rewal
16-17.09
1

Patronat Supermaratonów

1 komentarz do Patronat Supermaratonów

 • Wojciech Kośnik  cytuje:

  Prosiłbym o kontakt na e-mail, tam będę mógł przesłać prezentację oraz można umówić wszystkie szczegóły. Na początek krótka wiadomość o całej wyprawie.
  Cały opis wyprawy rowerowej, który planuję znajduje się w prezentacji, która została tutaj załączona. Jednak zacznę od tego jak wyglądały moje próby poszukiwania pomocy wśród stowarzyszeń. Dodam, że chciałbym prosić Was o patronat medialny, gdyż łatwiej będzie mi wtedy u rzekomych sponsorów. Oczywiście jeśli z Waszej strony będzie zainteresowanie, napiszę co oferuję w zamian i co mogę zrobić. Jeśli chodzi o stronę internetową jest w budowie i pojawi się w najbliższym czasie.
  „Witam bardzo serdecznie.Z tej strony Wojciech Kośnik. Piszę do Was z prośbą o pomoc w sprawie zrealizowania projektu. Otóż planuję na następny rok wyprawę wraz z moją mamą. Ma to być kilkudniowa wyprawa. Niestety byłby nam potrzebny sprzęt i wszelkiego rodzaju pomoc. Na rowerach jeździmy od bardzo dawna, ale są one stare i nie nadają się do długich wypraw. Dlatego też wpadłem na pomysł, aby znaleźć sponsora do wyprawy. Zacząłem od Was, gdyż jako stowarzyszenie moglibyście wspomóc mnie i dać mi potrzebne pisma czy też pomoc w zaplanowaniu trasy. Póki co mam jakiś zarys pomysłu jakby to miało wyglądać, ale chciałbym porozmawiać z kimś, kto mógłby mnie naprowadzić. Dodam jeszcze, że obecnie mam 17 lat i za rok skończę 18, więc myślałem o wyprawie pt:”18 miast na 18 urodziny”. Potrzebuję kogoś, kto zaplanuje ze mną trasę i mi w tym pomoże. Mógłbym wpleć w to dokumentowanie swojej podróży. Co o tym myślicie? Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam!”

  Pozdrawiam,
  Wojciech Kośnik

Skomentuj

Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>