Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2017

Oborniki Wlkp.
22.04

Gryfland Nowogard
29-30.04

Stargard
13.05

Radków
20.05

Choszczno
27.05

Łask
04.06

Świnoujście
10.06

Wolsztyn
24.06

Nietążkowo
1.07

Zieleniec
22.07

Karpacz
02.09

Rewal
16-17.09

Podium w kategoriach

Sezon dobiega końca. Przed nami ostatni „towarzyski” wyścig w Buczku k/Łasku oraz dekoracja zwycięzców.

Pierwsze trójki w poszczególnych kategoriach Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2015 prezentują się tak jak poniżej.
Osoby, które znalazły się na liście, zgodnie z regulaminem wyścigu końcowego płacą niższe wpisowe (20zł) przy zapisach.

K1 – szosa   rok punkty km maratonów czas
1 Woźniak Karina Szczecin 1998 1534 141 2 04:50:05
2 Rydzyńska Sandra Szczecin 1997 499 72 1 03:39:00
K2 – szosa   rok punkty km maratonów czas
1 Przybysz Sandra Pniewy 1988 10565 979 6 33:43:11
2 Czekin Agata Stargard Szczeciński 1989 3616 265 3 07:36:48
3 Mikołajczyk Marzena Wrocław 1995 2372 326 4 15:15:17
K3 – szosa   rok punkty km maratonów czas
1 Glazer Renata Chrzanów 1982 17585 1681 7 63:17:14
2 Lewandowska Aleksandra Myślibórz 1978 3651 413 5 14:58:16
3 Koseska Anna Parzniew 1984 3367 391 2 15:34:30
K4 – szosa   rok punkty km maratonów czas
1 Kubicka Małgorzata Nowogard 1966 15994 1649 7 65:36:23
2 Kruczkowska Anna Trzebiatów 1968 15129 1695 7 75:05:56
3 Glapiak Sławomira Leszno 1967 14297 1422 7 52:39:03
K5 – szosa   rok punkty km maratonów czas
1 Węglarska Barbara Trzebnica 1958 17866 1869 7 72:29:40
2 Gapińska Ewa Szczecin 1964 7979 934 7 40:26:36
3 Skórka Ewa Świnoujście 1964 6886 733 5 29:21:36
K6 – szosa   rok punkty km maratonów czas
1 Ostrowska Teresa Moryń 1951 14016 1571 7 65:53:44
2 Baldysz Grażyna Warszawa 1952 2432 337 4 17:39:01
3 Nowak Kinga Żagań 1952 1425 152 1 05:42:15
K1 – inny   rok punkty km maratonów czas
1 Rydzyńska Sandra Szczecin 1997 789 7 32:50:38
K2 – inny   rok punkty km maratonów czas
1 Kruczkowska Czesława Trzebiatów 1991 13517 1487 7 67:48:00
2 Przybylak Natalia Leszno 1996 12377 1472 7 64:17:19
3 Maśkiewicz Małgorzata Oborniki Śl 1986 2704 314 4 12:13:26
K3 – inny   rok punkty km maratonów czas
1 Morel Agnieszka Gorzów Wielkopolski 1976 6197 648 6 25:15:54
2 Pawlaczek Agnieszka Prusice 1978 2346 332 4 14:44:18
3 Pyzik Katarzyna Wrocław 1975 1284 201 3 15:01:08
K4 – inny   rok punkty km maratonów czas
1 Kwaśniewska Barbara Leszno 1966 11672 1308 6 53:25:49
2 Adamowicz Katarzyna Kluczbork 1970 5841 800 7 43:15:39
3 Dziegińska Barbara Szczecin 1967 4326 547 7 29:13:38
K5 – inny   rok punkty km maratonów czas
1 Buraczyńska Elżbieta Oleśnica 1956 5049 636 6 31:34:26
2 Jankowska Iwona Sulechów 1956 3728 410 3 18:44:24
3 Zadworna Urszula Gryfice 1964 2343 284 3 13:35:31
K6 – inny   rok punkty km maratonów czas
1 Domachowska-Grzybek Grażyna Wrocław 1949 3137 359 5 16:35:24
2 Pietruszewska Iwona Nowogard 1953 2026 267 3 14:05:39
3 Krupa Wiesława Gryfice 1950 997 143 2 07:04:44
M1 – szosa   rok punkty km maratonów czas
1 Przychódzko Sebastian Kołobrzeg 1999 3445 269 3 08:09:52
2 Jackowski Jakub Barlinek 2000 2658 204 2 06:01:42
3 Kaźmierczak Adrian Śmigiel 1997 1961 172 1 04:42:15
M2 – szosa   rok punkty km maratonów czas
1 Włodarczak Krzysztof Pniewy 1993 16594 1311 7 40:06:24
2 Mamcarz Mirosław Ścinawka Średnia 1987 15492 1521 7 60:19:53
3 Abrahamowicz Jakub Rskoszyce 1996 11239 1300 6 56:04:45
M3 – szosa   rok punkty km maratonów czas
1 Cieśla Arkadiusz Byków 1976 23724 1830 7 52:49:47
2 Sojecki Paweł Jaworzno 1975 23719 1813 7 54:00:33
3 Robak Arkadiusz Pniewy 1980 22351 1716 7 51:29:11
M4 – szosa   rok punkty km maratonów czas
1 Staszak Mariusz Śrem 1965 22758 1840 7 55:45:24
2 Glapiak Robert Leszno 1966 16566 1508 7 51:38:48
3 Sierant Marcin Zielona Góra 1974 13612 1093 4 32:56:43
M5 – szosa   rok punkty km maratonów czas
1 Dołmat Stanisław Gorzów Wlkp. 1957 23443 1830 7 53:29:15
2 Kołodziejski Marian Dzierżoniów 1960 23235 1840 7 54:39:40
3 Balcerzak Andrzej Police 1959 23230 1741 7 53:45:25
M6 – szosa   rok punkty km maratonów czas
1 Łańcucki Krzysztof Wrocław 1949 21712 1737 7 54:07:25
2 Krupa Roman Gryfice 1950 20740 1869 7 62:36:56
3 Kuczmarz Edward Wrocław 1952 20207 1842 7 64:46:21
M7 – szosa   rok punkty km maratonów czas
1 Dąbrowski Edward Bojadła 1942 14421 1487 7 63:47:51
2 Jurzyca Edward Orzesze 1944 7833 840 6 36:06:40
3 Zagdanski Tadeusz Stargard Szczecinski 1942 6490 592 7 18:56:48
M1 – inny   rok punkty km maratonów czas
1 Burtowski Damian Wrocław 1998 1691 135 2 04:56:45
2 Cieśla Daniel Wrocław 1997 1427 159 2 06:02:15
3 Wieczorkowski Michał Łany 1999 1273 135 2 06:33:29
M2 – inny   rok punkty km maratonów czas
1 Misikonis Kamil Gryfice 1985 7251 816 4 35:23:07
2 Marchel Tomasz Solec Kujawski 1989 6698 690 7 28:25:50
3 Raciborski Mateusz Gryfino 1994 3180 358 3 19:30:07
M3 – inny   rok punkty km maratonów czas
1 Kubiak Jarosław Bydgoszcz 1978 19869 1782 7 63:20:12
2 Michałowski Daniel Świnoujście 1975 16373 1466 7 51:30:12
3 Naskręt Krzysztof Czapury 1980 15407 1285 7 47:22:49
M4 – inny   rok punkty km maratonów czas
1 Pietruszewski Arkadiusz Nowogard 1973 16974 1276 7 41:48:44
2 Knaś Krzysztof Wrocław 1968 16268 1869 7 79:35:28
3 Hamułka Krzysztof Świeszyno 1974 14139 1523 6 62:49:46
M5 – inny   rok punkty km maratonów czas
1 Zadworny Marek Gryfice 1961 17783 1649 7 58:49:28
2 Mamcarz Tadeusz Ścinawka Średnia 1960 16443 1594 7 62:16:49
3 Doroszkiewicz Jan Białystok 1962 9298 928 3 35:10:45
M6 – inny   rok punkty km maratonów czas
1 Walkowski Rafał Szczecin 1953 17371 1737 7 67:31:05
2 Kuczera Tadeusz Jankowice 1953 15696 1469 7 59:05:31
3 Kędzierski Marian Kłodzko 1952 14441 1323 7 51:26:42
M7 – inny   rok punkty km maratonów czas
1 Piasecki Ireneusz Czempiń 1941 8972 958 7 37:53:08
2 Ambroziak Jan Słubice 1942 6201 1068 7 74:58:06
3 Stepnowski Tadeusz Nowa Sól 1940 4425 404 3 14:55:37