Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2022 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2022

Rewal
21-22.05

Płoty
9-10.07

Pniewy
6-7.08

Gryfice
3-4.09

Radowo Małe
24-25.09
Wyniki Sondy – "Podział na rodzaje rowerów uważam za …"
15 kwietnia 2006
Jak wygrałem złotego ogóra
23 kwietnia 2006

To rekreacyjno-sportowa impreza rowerowa skierowana do wszystkich kolarzy i amatorów jazdy na rowerze, którzy maja ochotę zmierzyć się z dystansem 200 km . Pokonanie tego dystansu to niecodzienny sprawdzian aktualnej formy oraz wspaniała przygoda. Trasa KaszebeRunda rozciagą się po przepięknych terenach Szwajcarii Kaszubskiej. Jest to szosowa pętla ze startem i metą w Kościerzynie.

KaszebeRunda to rekreacyjno-sportowa impreza rowerowa skierowana do wszystkich kolarzy i amatorów jazdy na rowerze, którzy maja ochotę zmierzyć się z dystansem 200 km . Pokonanie tego dystansu to niecodzienny sprawdzian aktualnej formy oraz wspaniała przygoda. Trasa KaszebeRunda rozciagą się po przepięknych terenach Szwajcarii Kaszubskiej. Jest to szosowa pętla ze startem i metą w Kościerzynie.

Formuła KaszebeRunda pozwala każdemu poczuć się zwyciezcą nad dystansem i jest niecodzienną szkołą charakteru. Nie ma ostatecznej klasyfikacji wyników, ani pojedynczego tryumfatora. Każdy, kto dojedzie do mety, bedzie znał swój czas, by za rok być jeszcze lepszym. Na trase zapraszamy amatorów kolarstwa i turystyki rowerowej oraz aktywnych kolarzy. Nieważne na jakim rowerze jeździsz, ważne że ustanowisz swój rekord.

Facebook