Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Zmiana przebiegu dystansu giga Pętli Drawskiej
6 czerwca 2010
Czasówka w Odolanowie
10 czerwca 2010

Już coraz mniej czasu dzieli nas od Amber Road – Drużynowej jazdy na czas amatorskich zespołów kolarskich. Przygotowania wchodzą w swój kulminacyjny etap, którego finałem będzie Wasz start. O tym, które drużyny wezmą udział w rywalizacji w dużym stopniu decydujecie Wy sami. Dlatego przypominamy.

W pierwszej kolejności prawo startu mają drużyny, które zgłoszą pełne, 5-osobowe składy. W tym celu konieczne jest podanie wszystkich danych personalnych. Prosimy te z drużyn, które zgłosiły się, lecz nie podały wszystkich danych o uzupełnienie wpisów do końca czerwca. Po tym terminie drużyny, które tego nie uczynią, zostaną przeniesione na listę rezerwową. Muszą zatem liczyć się z tym, że ich miejsce zajmą zespoły, które dotychczas tylko dopytywały się o prawo startu.

Do 31 lipca możliwe będzie dokonywanie zmian w składzie. Później już tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Jeżeli limit 20 drużyn nie zostanie wypełniony 5-osobowymi zespołami, wówczas prawo startu będą miały zespoły 4-osobowe. Minimalny skład to 3 zawodników.

Kolejnym istotnym kryterium jest kaucja. Brak wpłaty do dnia 7 sierpnia równoznaczny będzie z przeniesieniem drużyny na listę rezerwową, a jeżeli drużyna na liście już figuruje, to z jej wykreśleniem.

Więcej informacji na stronie organizatora, pod adresem: www.amber-road.pl.

Facebook