Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Znane są już trasy Gorzowskiego Maratonu Rowerowego
24 czerwca 2009
W Klasyku Kłodzkim można wziąć udział rodzinnie
26 czerwca 2009

Biało-żółta szosówka AUTHOR A5500 i 12 kasków MET ALISEO czekają na tych, którzy odważą się wystartować i ukończą któryś z trzech dystansów maratonu w Beskidach.

Sponsorem tych wartościowych nagród są:

DOBRE SKLEPY ROWEROWE

DOBRE SKLEPY ROWEROWE to największa ogólnopolska sieć specjalistycznych sklepów rowerowych. Placówki oznaczone charakterystycznym, rozpoznawalnym logotypem DOBRE SKLEPY ROWEROWE wyróżniają się kompleksową i atrakcyjną ofertą markowych produktów, profesjonalnym serwisem oraz wysokim poziomem obsługi Klientów. Sprzedawcy chętnie podzielą się z Państwem fachową poradą techniczną na temat oferowanych towarów, doradzą i pomogą w podjęciu trafnych decyzji uwzględniających Państwa potrzeby. Wszystko to, w połączeniu z atrakcyjnymi akcjami promocyjnymi organizowanymi w sklepach, gwarantuje komfort zakupów.

DOBRE SKLEPY ROWEROWE będą również obecne na maratonie w Istebnej, zapewniając obsługę serwisową oraz pomoc techniczną dla uczestników „Pętli”.

Tegoroczna, trzecia już, edycja „Pętli Beskidzkiej” w Istebnej zapowiada sie ciekawie przede wszystkim ze względu na nowe trasy prowadzące przez teren aż 3 krajów: Polski, Czech i Słowacji. Wiąże się to jednak z potrzebą zabrania ze sobą DOWODU OSOBISTEGO lub PASZPORTU – dotyczy wszystkich dystansów !!

Sprawdź bogatą ofertę i aktualne promocje DOBRYCH SKLEPÓW ROWEROWYCH.

Źródło: strona organizatora Pętli Beskidzkiej.

Facebook