Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Zwycięskich kolarzy będą całować geje?
5 marca 2010
Konkurs o Radkowie
7 marca 2010

Choć wokół śnieg i nadal trzyma mróz, STC powoli otrząsa się zimowego snu i bierze za organizację V Maratonu MTB dookoła Jeziora Miedwie. Impreza z roku na roku rośnie w siłę i gromadzi na starcie coraz większą liczbę kolarzy, pragnących sprawdzić się w trudnym terenie.

W tym roku dodatkową nobilitacją jest wprowadzenie naszej imprezy do oficjalnego kalendarza ogólnopolskiego MTB. Niezmiernie cieszymy się, że nasza impreza zyskuje ogólnopolską rangę. Wytrwale pracujemy nad udoskonaleniem imprezy, a kolejnym krokiem ku rozwojowi maratonu będzie wypuszczanie zawodników na trasę w osobnych kategoriach wiekowych.

Już 7 sierpnia będziecie mogli sprawdzić wypracowaną ciężkimi treningami sportową formę. Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników MTB z Polski i z zagranicy, kluby sportowe oraz amatorów. Czeka na Was przepiękna trasa wokół Jeziora Miedwie.

Przewidzieliśmy też wspaniałe narody dla zwycięzców w każdej kategorii wiekowej oraz w klasyfikacji ogólnej maratonu. Nie zapomnieliśmy również o loterii dla uczestników maratonu. Nagrodzeni zostaną wszyscy, którzy wezmą udział w naszej imprezie. Przygotowaliśmy wiele wspaniałych fantów, którymi są m.in. skuter, rowery, telewizory LCD, sprzęt audio i wiele cennych nagród. Szereg atrakcji czeka nie tylko dla uczestników, ale i osoby towarzyszące oraz kibiców – stoiska firm, nie tylko sportowych, pokazy oraz niespodzianka Maratonu, o której na razie nie będziemy wspominać.

Liczymy na waszą obecność, więc nie zwlekajcie i zapiszcie się już dziś. Zgłoszenia najprościej, najłatwiej i najszybciej dokonać można na naszej stronie www.stc.stargard.pl w zakładce Maraton MTB dookoła Miedwie.

Uczynimy wszystko, aby udział w Maratonie Dookoła Jeziora Miedwie był dla Was niezapomnianą przygodą. Wszystko, co planujemy i co wydarzyło się w latach ubiegłych możecie podejrzeć na naszej stronie www.stc.stargard.pl w galerii Maratonu z roku 2009. Było super, a w tym roku będzie jeszcze piękniej! Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o maratonie pod numerem telefonu: 662-890-228.

Z kolarskim pozdrowieniem – Komitet Organizacyjny V Maratonu MTB Dookoła Jeziora Miedwie

Źródło: strona Stargardzkiego Towarzystwa Cyklistów.

Facebook