Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2021

Stargard
08.05

Płoty
19.06

Łobez
17.07

Pniewy
14.08

Gryfice
25.09
Grupy startowe w Kluczborku
13 lipca 2012
Klasyfikacja generalna PP po Kluczborku
16 lipca 2012

W dniu 5 lipca br. wystartował "turystyczny" Maraton Rowerowy Dookoła Polski a my już dziś zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem na kolejną edycję MRDP. Stań razem z nami, wśród najtwardszych kolarzy na świecie, na linii startu jednego z najdłuższych maratonów rowerowych na Ziemi, sprawdź granicę swoich możliwości, poznaj smak czystej sportowej walki, prawdziwej przygody, ekstremalnego wysiłku fizycznego i pokonaj własne słabości, a wszytko to w najciekawszych zakątkach Polski.

Trasa Maratonu wymaga bardzo dobrego przygotowania kondycyjnego w kolarstwie długodystansowym. Liczy ona ok. 3100km, start z Przylądka Rozewie. Trasa prowadzi wzdłuż granic Polski w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Meta zlokalizowana na Przylądku Rozewie.

Trasa Maratonu może ulec drobnym modyfikacjom, a ostateczny jej kształt zostanie zaprezentowany do końca sierpnia 2013.

Maraton ma charakter non-stop, uczestnicy sami wybierają czas, miejsce i długość odpoczynków, o których bezwzględnie muszą poinformować organizatora.

Potwierdzenie przejazdu zostanie dokonane na podstawie danych z logger’a GPS. W przypadku awarii logger’a potwierdzenie przejazdu będzie odbywać się w Strefach Kontroli Przejazdu.

Regulamin Maratonu Rowerowego Dookoła Polski 2013 (klik).

Facebook