Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Garść przydatnych informacji przed GMR
21 lipca 2009
Poziomki spotkają się pod Poznaniem
25 lipca 2009

1. Postaramy się przyspieszyć dekorację zawodników na godz. 10:00 (o ile medale będą gotowe). To na prośbę uczestników

2. Na pudło będzie wyczytywany zwycięzca i dwie kolejne osoby z danej kategorii. Pozostałe osoby będą mogły odbierać medale indywidualnie (od miejsca IV i dalej) – także w niedzielę.

3. Prosimy o zabranie potwierdzeń wpłaty na konto GKR Cyklista za udział w Maratonie (jest o tym wzmianka w regulaminie) celem zweryfikowania daty dokonania wpłaty. Może się zdarzyć że wpłata dokonana do 17 lipca 2009 wpłynęła na nasze konto później, a data wpłaty (nie wpływu) decyduje o należnej kwocie. Przestrzeganie regulaminu obowiązuje obie strony – organizatora i uczestnika (dużo w tym temacie dyskusji oststanio na forum). Data wpływu – odnotowywana jest na liście uczestników – można sprawdzić swoją wpłatę

4. Odnotowano wpłaty za maraton od dwóch osób, które nie są zarejestrowane na stronie http://www.kolarstwo.perf…in.php?id=7&i=1 Może ktoś z forumowiczów zna owe osoby i przekaże prośbę o rejestrację w naszym imieniu. Jeśli nie wypełnia formularza zgłoszeniowego na internecie nie będą brane pod uwagę podczas wyłaniania grup startowych. Dot. to Pana Romana Ciechańskiego (m. Łobez) oraz Ryszarda Kusińskiego (m. Skwierzyna)

5. Są jeszcze miejsca noclegowe na sali wiejskiej (świeżo po remoncie). Wystarczy mieć swój śpiwór – materace będą na miejscu (typowe do ćwiczeń gimnastycznych).

6. Prosimy także o możliwie szybkie przybycie, aby sprawnie móc rozpocząć imprezę (dotyczy to soboty).

7. Przypominam także o kaucji w wysokości 50zł za chipa. Proszę o przygotowanie odliczonej kwoty.

Anna Buczma – Komandor

Facebook