Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Klasyfikacja generalna po Choszcznie
19 czerwca 2014
Wyniki Supermaratonu Bike Rewal System
22 czerwca 2014

Na stronie Organizatora (klik) znajdziecie grupy startowej na Supermaraton Rewal Bike System.

Poniżej przedstawiamy również kilka ważnych dla uczestników informacji dotyczących maratonu w Niechorzu, które pragnie przekazać Organizator:

1. Bardzo proszę o zwrócenie szczególnej uwagi na przejazdy przez Niechorze i Pogorzelicę. Widać już dosyć spory ruch turystów i samochodów. Turyści nie zawsze przez jezdnię przechodzą w miejscach do tego przeznaczonych. Proponuję ścigać się do rogatek Niechorza a dalej do mety jechać bardzo spokojnie i rozważnie.

2. Cała trasa oznaczona jest strzałkami na jezdni i paskami na słupkach – jeden pasek prosto, dwa paski w prawo, trzy paski w lewo. Praktycznie przy tablicy informującej koniec terenu zabudowanego w danej miejscowości jest strzałka na jezdni i pasek na słupku. Proszę zwrócić uwagę na rondach, zawsze przed rondem jest strzałka informująca o kierunku jazdy jak również paski na słupkach. Proszę zwrócić uwagę na przejazdy kolejowe – w Gryficach są dwa przejazdy z sygnalizacją świetlną, natomiast na całej trasie jest 5 przejazdów kolejki wąskotorowej.

3. Uczestnicy, którzy jadą więcej niż jedno kółko przejeżdżają przez bramkę na Start – Meta jadą dalej i na mini rondzie zawracają i mogą skorzystać z punktu żywieniowego. Drugi punkt kontrolny i żywieniowy znajduje się na 53 km w miejscowości Świerzno. Tutaj jeśli ktoś nie ma ochoty skorzystać z P.Ż. przejeżdża przez punkt kontrolny, który jest parę metrów wcześniej i
i dalej jedzie do ronda , natomiast ci którzy chcą skorzystać z PŻ. muszą zjechać w boczną drogę w prawo skos.

I jeszcze raz LINK DO GRUP STARTOWYCH (klik).

Wszystkim życzymy powodzenia, kolarskiej pogody i dobrej zabawy nad morzem :)

Facebook