Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2024 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2024 | Puchar Polski w Maratonie GRAVEL 2024

Rewal
20-21.04.2024

Gryfice
25-26.05.2024

Radowo Małe
22-23.06.2024

Płoty
20-21.07.2024

Choszczno
08.09.2024

Pniewy
21-22.09.2024
Kontuzje w kolarstwie. Jak zapobiegać i jak leczyć? – cz. 3
4 marca 2009
Marzy o rowerze
5 marca 2009
Kontuzje w kolarstwie. Jak zapobiegać i jak leczyć? – cz. 3
4 marca 2009
Marzy o rowerze
5 marca 2009

IV Maraton MTB Dookoła Jeziora Miedwie – całe morze nagród

Kto jeździ rowerem ten wie, jaka to wspaniała przygoda. Promienie słońca, zieleń drzew, uczucie prawdziwej wolności. Chcielibyśmy by Wasz udział w IV Maratonie MTB Dookoła Jeziora Miedwie był czymś niepowtarzalnym. Dlatego oprócz przepięknej trasy charakteryzującej się niezapomnianymi widokami, przygotowujemy dla Was, uczestników coś jeszcze.

1 sierpnia 2009 roku, podczas IV Maratonu MTB Dookoła Jeziora Miedwie, każdy stający na starcie przekona się, w jaki sposób zostanie nagrodzony jego trud włożony w pokonanie jednego z dystansów – 54km lub 108km. Czym chcemy zaskoczyć wszystkich uczestników naszej imprezy?

Na pewno samym położeniem trasy wokół jeziora Miedwie, czwartego co do wielkości jeziora w Polsce. Ale nie tylko. Przede wszystkim profesjonalną organizacją, gościnnością, bogatą oprawą artystyczną i – co najważniejsze – wieloma cennymi nagrodami.

Wystarczy ukończyć jeden z wybranych dystansów, by wziąć udział w loterii fantowej. Warto zaznaczyć, że do wygrania jest wiele nagród, z nagrodą główną, którą jest SKUTER ufundowany przez firmę Aris-Auto ze Stargardu Szczecińskiego. W naszej teletomboli do wygrania są także aż 3 markowe rowery MTB, osprzęt rowerowy, sprzęt RTV i wiele innych cennych nagród, których nadal przybywa od hojnych sponsorów imprezy.

Zwycięzcy klasyfikacji „open” wśród Kobiet i Mężczyzn otrzymają – na wzór wielkich imprez rowerowych – żółte koszulki lidera, puchary oraz nagrody. Za 2 i 3 miejsce wręczone zostaną okolicznościowe puchary oraz nagrody ufundowane przez Patronów Maratonu. Zwycięzcy kategorii wiekowych otrzymają równie piękne puchary i upominki.

Po ukończeniu Maratonu przewidziana jest wspólna zabawa, a to wszystko w przepięknym Amfiteatrze Miedwiańskim położonym nad brzegiem jeziora. W tym urokliwym miejscu wręczymy wszystkie nagrody, obejrzymy także pokazy sztuk walki, break dance. Przygotowaliśmy również ciekawe konkursy i wiele innych atrakcji.

Finałem naszej imprezy będzie wspaniały koncert gwiazdy muzycznej IV Maratonu MTB Dookoła Jeziora Miedwie. Nasz gość, zespół TABU jest zdobywcą I nagrody na festiwalu muzyki reggae – Ostróda Reggae Festiwal 2005, którą wywalczył piosenką „Słoneczne reggae”. Utwór ten stał się przebojem, który podbił serca publiczności. Zespół TABU ma jednak w zanadrzu wiele innych piosenek, z którymi koncertuje na scenach całego kraju. Jednak 1 sierpnia 2009 roku zagra właśnie dla Was, uczestników IV Maratonu Dookoła Jeziora Miedwie.

Więcej szczegółowych informacji na temat naszej imprezy znajdziecie na stronie naszego klubu www.stc.stargard.pl jak i w zakładce „IV Maratonu MTB Dookoła Jeziora Miedwie”, gdzie możecie wypełnić również formularz zgłoszeniowy. Najlepiej  zróbcie to już dziś ;)

Pamiętajcie, czekamy na Was nad Jeziorem Miedwie już 1 sierpnia!

W tekście kilka fotek z ubiegłorocznej edycji. Niech stanowią dla Was zachętę do dobrej zabawy nad Jeziorem Miedwie :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Piotr Chmielewski
Prezes Stargardzkiego Towarzystwa Cyklistów

Facebook