Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Europejczycy jeżdżą na polskich rowerach Kross
6 października 2008
Słynny kolarz produkuje rowery w Osielsku
7 października 2008

Zapraszamy wszystkie chętne kluby MTB oraz zawodników i miłośników kolarstwa, nie tylko górskiego, do udziału 01 sierpnia 2009 roku w „IV MARATONIE MTB DOOKOŁA MIEDWIA” oraz zwracamy się z prośbą do Was, zaprzyjaźnionych klubów, stowarzyszeń cyklistów, rowerzystów, organizatorów corocznych, wspaniałych imprez rangi maratonów MTB oraz szosowych, w których mamy przyjemność brać udział, by wzięto pod uwagę podczas planowania swoich imprez termin naszego Maratonu Dookoła Miedwia.

Bardzo chcielibyśmy by nasza impreza była jedną z edycji martonów szosowych Puchar Polski, lecz nie pozwala nam na to nawierzchnia – choć większość to asflat, ale bardzo zdarty, do tego troszkę bruku oraz płyt jumbo.

Już dziś wiemy, że nasza impreza odbędzie się 01.08.2009 roku. Będzie to maraton, na którym nie zabraknie atrakcji zarówno dla zawodników biorących w nim udział, jak ich przybyłych rodzin, zwolenników rowerów, widzów, konkursy dla wszystkich , występy ,pokazy oraz występ gwiazdy muzycznej naszej imprezy a wszystko to w Amfiteatrze Miedwiańskim.

Będzie to impreza, na którą warto przyjechać ze względu na uczestnictwo, dobrą zabawę i wiele niespodzianek, którymi chcemy zaskoczyć wszystkich. A za trud uczestników, oraz widzów biorących udział w konkursach czeka wiele wartościowych nagród.

Prosimy również o pobranie naszego loga „STC” z naszej strony i umieszczenie go na Waszej stronie tak jak uczyniliśmy z waszym logiem. Jeśli go nie ma na naszej stronie prześlijcie by meil: stcstargard@o2.pl, strona STC Stargard: www.stc.stargard.pl. Współorganizatorem maratonu jest Fitness Club VIP.

Zapraszamy!
Piotr Chmielewski
Prezes STC

Szczegóły oraz relacja z tegorocznego Maratonu Dookoła Miedwia na stronie organizatora.

Facebook