Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2021

Stargard
08.05

Płoty
19.06

Łobez
17.07

Pniewy
14.08

Gryfice
25.09
Wyniki Klasyka Kłodzkiego
29 lipca 2007
Zdjęcia z Klasyka Kłodzkiego 2007
31 lipca 2007

Katarzyna Michalik

Klasyk Kłodzki już za nami. Było dużo pracy, sporo czasu trzeba było poświęcić, ale tak naprawdę, to bez Was Klasyk Kłodzki nie udałby się. Dlatego chcę podziękować za pomoc osobom, bez których nie moglibyśmy przeprowadzić tego supermaratonu. Dziękuję serdecznie:

1. Andrzejowi Smalec za to, że zechciał zaangażować przede wszystkim swoją osobę i członków Klubu, który prowadzi, w organizację tego maratonu; za jego cierpliwość, wyrozumiałość, cenne rady i wskazówki,które były widoczne w każdej cząstce Klasyka Kłodzkiego, a przede wszystkim zaangażowanie swojego czasu.

2. Mojej Mamie – Wiesławie Sarkowskiej, za wszystko co dla mnie zrobiła poświęcając Klasykowi swój czas, za podparcie w najcięższych chwilach i dość dużą dozę humoru :)

3. Państwu Ziemińskim: Paniom Grażynie i Edycie, za przesympatyczną pomoc w biurze zawodów, Panu Edwardowi oraz Panom Arturowi, i Dawidowi Grudzie za obstawę bufetu we Włodowicach

4. Pawłowi Kagańcowi z rodziną – bufet w Długopolu

5. Mateuszowi Zielińskiemu z siostrami – bufet w Wojciechowicach i PK w Nowej Bystrzycy oraz pomoc na mecie

6. Konradowi Górniak – pomoc techniczna w biurze, organizacja wydawania towarów i PK Bobrowniki

7. Marcinowi Iwańskiemu – który dwoił się i troił podczas rozdawania pucharów i zorganizował odpowiedzialną osobę na PK w Srebrnej Górze

8. Jarosławowi Wąs za zorganizowanie wsparcia sponsoringowego ( gadżety dla kolarzy)

9. Michałowi Pukowi, co prawda nie członkowi naszego Klubu, ale osobie, bez której jedzenie na mecie i bufetach, oznakowanie trasy oraz zapewnienie PK w Bobrownikach byłoby niemożliwe.

Dziękuję miastu Duszniki Zdrój- Panu Grzegorzowi Średzińskiemu i Edwardowi Kondratiukowi- za to, że umożliwili po raz drugi start Klasyka z Dusznik i wsparli organizację imprezy rzeczowo i finansowo.

Dziękuję Panu Ryszardowi Sobiesiakowi – właścicielowi i gospodarzowi przepięknej restauracji Szarotka, w której my wszyscy mieliśmy przyjemność przebywać, za współorganizację i wsparcie finansowe imprezy.

Dziękuję firmie ZEM Duszniki Zdrój za przygotowanie upominków dla kolarzy, oraz przedstawicielowi zakładu – Prezesowi Piotrowi Parzyńskiemu, za udział w uhonorowaniu zwycięzców

Dziękuję Magdzie Dobrzańskiej za profesjonalną obsługę sędziowską, Kubie Łukasik za serwis techniczny na trasie.

Dziękuję Pani Anecie – kierowniczce restauracji Szarotka oraz wszystkim, którzy zapewnili Nam profesjonalną i miłą obsługę w restauracji i w hotelu.

Dziękuję również tym, którzy startowali, ponieważ bez Was nie byłoby możliwe przeprowadzenie takiej imprezy.

Dziękuję tym wszystkim, o których być może pod wpływem chwili zapomniałam, za wszelką pomoc, jaką mi udzielili.

Facebook