Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Maraton szosowy, Kowal 2009, 15 sierpnia
1 sierpnia 2009
259 osób pędziło po kamieniach
4 sierpnia 2009

Mała korekta trasy MEGA i GIGA. Z uwagi na wyrwanie asfaltu na długości ponad 4 km odcinek drogi Pławnica – Idzików (dojazd do Przełęczy Puchaczówka) zostaje wyłączony z trasy Klasyka Kłodzkiego 2009.

Odcinek ten zastępujemy w ten sposób:
Będąc w granicy Bystrzycy Kłodzkiej skręcamy w drogę osiedlową ( na której są 3 spowalniacze ) skręt w lewo. Wyjeżdżając z osiedla na skrzyżowanie mamy po lewej stronie odcinek na Polanicę Zdrój (lewa strona) my kierujemy się w prawo na główną ulicę Bystrzycy Kłodzkiej im. H. Sienkiewicza ( długa prosta ). Za szpitalem skręcamy w lewo i mamy zjazd. Przejeżdżamy mostek i drugi droga podporządkowana po prawej stronie skrecamy. Stajemy i przecinamy drogę nr 33 i na wprost mamy drogę do Mszaniec podjazd i zjazd i znów podjazd i mamy Nowy Waliszów na skrzyżowaniu Nowy Waliszów / Romanowo my jedziemy na wprost bardzo fajną malowniczą dróżką wzdłuż Gór do Kamienny wioski i mamy Idzików i co najfajniejsze nie omija nas Puchaczówka i zaczyna się co lubią najbardziej tygrysy podjazd pod Puchaczówke.

Mała korekta ale w 2010 KK będzie super nowa droga przez Idzików.

W tym roku MEGA I GIGA dwa razy będzie się przejeżdżało przez Nowy Waliszów. Każdy dostanie do ręki aktualną mapą trasy w biurze zawodów.

Pozdrawiam
Andrzej Smalec

Trasa GIGA kolor czerwony strzałek.
MEGA kolor zielony strzałek.
MINI kolor żółty strzalek.

Zobacz więcej na stronie organizatora.

Facebook