Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Dwa tygodnie do Żądła Szerszenia, a przygotowania w pełni
15 kwietnia 2012
Taaaki rower!
21 kwietnia 2012

Są wśród nas wspaniali ludzie, których niespełnionym marzeniem jest… móc jeździć rowerem. Inni, równie wspaniali ludzie, robią wszystko, by – mimo przeciwności – te marzenia urzeczywistnić.

'Dobry Cel’ to akcja takich niesamowitych 'człowieków’ zrzeszająca. A 'Rower spotkań’ to program, który aktywizuje osoby niepełnosprawne, pozwalając im jeździć rowerem integracyjnym. To genialny, ale niestety dość kosztowny wynalazek… Koszt wyprodukowania takiego 'bajka’ to 7 tys. zł.

Sami wiecie jak to jest, gdy za oknem słota, albo dopadło Was jakieś cielesne niedomaganie. Nici z roweru. Choć tak bardzo chciałoby się nań wsiąść i pomknąć przed siebie. Tym bardziej zapewne łatwo Wam zrozumieć, co czują ci, dla których jazda rowerem pozostaje w sferze marzeń.

Dobra wiadomość jest taka, że można pomóc te marzenia spełnić. W czasie 'Żądła Szerszenia’ każdy z nas może dołożyć kilka złotych. Każde dwa złote jest na wagę złota

Wśród maratończyków spacerować będą miłe oku wolontariuszki, które do specjalnie oznakowanych puszek zbierać będą pieniążek, ten z kolei zasili konto akcji 'Dobry cel’ i pozwoli zrealizować program 'Rower Spotkań’.

Więcej informacji na stronie www.dobrycel.pl: http://www.dobrycel.pl/news/89#

W imieniu podopiecznych akcji 'Dobry Cel’, którzy czekają na swój rower integracyjny – dziękujemy!

Z kolarskim pozdrowieniem,
Szerszenie Trzebnica

Facebook