Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Czeka na Was Kołobrzeg
14 sierpnia 2010
Wyniki i ranking po Zieleńcu 2010
17 sierpnia 2010

Portal pro-cycling.org zaprasza do udziału w licytacji klubowej koszulki Liquigas Doimo z podpisami ósemki zawodników włoskiej ekipy, którzy przed kilkoma dniami rywalizowali w 67. Tour de Pologne. Dochód z aukcji przekazany zostanie na rzecz osób dotkniętych powodzią na Dolnym Śląsku!

Przedmiotem aukcji jest oryginalna, klubowa koszulka Liquigas-Doimo – najlepszej włoskiej drużyny kolarskiej. Na koszulce swoje podpisy złożyła ósemka zawodników Liquigasu, którzy dopiero co zakończyli rywalizację w 67. Tour de Pologne: Daniele Bennati, Maciej Bodnar, Jacopo Guarnieri, Maciej Paterski, Fabio Sabatini, Peter Sagan, Sylwester Szmyd oraz Alessandro Vanotti.

Ofiarodawcą unikatowej koszulki jest masażysta włoskiej drużyny Robert Grabowski, a zgodnie z jego życzeniem dochód z tej aukcji przekazany zostanie na pomoc rodzinom poszkodowanym w powodzi, jaka przed kilkoma dniami miała miejsce na południu Polski – w jej wyniku mieszkańcy Dolnego Śląska zostali bez środków do życia. By odbudować zniszczone miejscowości potrzeba wielu środków. Mieszkańcy najbardziej poszkodowanych Bogatyni, Spytkowa i Ręczyna czekają na każdą pomoc.

Więcej informacji na stronie pro-cycling.org, skąd pochodzą również tekst i zdjęcia.

Tutaj bezpośredni link do aukcji.

Facebook