Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2019

Gryfice
3.05

Stargard
11.05

Łobez
06.07

Nowogard
20.07

Rewal
21.09
Łobez 2019
22 czerwca 2019
U W A G A
16 lipca 2019

Mini

MINI ROWER SZOSOWY 09:10

Ewa Bańkowska Stargard
Mirosław Guzikiewicz Goleniów
Franciszek Harbacewicz Goleniów
Daniel Harbacewicz Goleniów
Małgorzata Howis Stargard
Grzegorz Kwaśniewicz Goleniów
Mateusz Przybysz Komarowo
Jan Zugaj Nowogard

 

 

 

MINI ROWER SZOSOWY  09:15

Artur Gonera Szczecin
Łukasz Janic Nowogard
Zbigniew Junak Choszczno
jozef koszarek morzyczyn
Marek Kozłowski Szczecin
Marek Miśkiewicz Świerczewo
Aleksander Paraszczak Węgorzyno
Slawomir Rochna Stargard
Tomasz Stankiewicz Stargard
Sylwester Ślęzak Stargard
Zbigniew Witkiewicz Stargard

 

 

 

MINI ROWER SZOSOWY09:20

Marcin Bachtiak Białogard
Andrzej Bośko Gryfice
Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo
Tomasz Jędzura Gryfice
Tomasz Kwiatkowski Nowogard
Artur Ledzion Nowogard
Henryk Modliński Gryfice
Jarosław Ptak Borzyszewo
Krzysztof Skrobot Gryfice
Artur Skuza Borzyszewo
Wiktor Sójka Dobra

 

 

MINI ROWER SZOSOWY  09:25

Roman Auguściński Będzin
Piotr Barylak Debno
Marcin Gaj Szczecin
Aleksandra Krause Szczecin
Mariusz Krause Szczecin
Dariusz Matysiak Szczecin
Patryk Milewski Pyrzyce
Mariusz Pentela Bezrzecze
Zofia Potkańska Police
Paweł Wszołkowski Szczecin

 

 

MINI ROWER SZOSOWY 09:30

Wojciech Ciechanowski Szczecin
Antoni Gonera Choszczno
Tadeusz Jasionek Przytoczna
Sławomir Lehmann Dominowo
Sandra Lehmann Dominowo
Edyta Małkowska Ińsko
Marlena Mikołajczyk Nowogard
Jacek Szymański Kalisz Pom.
Żaneta Waga Gostyn

 

 

MINI ROWER SZOSOWY 09:35

Ks. Jóżef Dudek Pniewo
Zbigniew Gajda Gorzów Wlkp.
Łukasz Górkiewicz Luboń
Dariusz Jarzyński Łobez
Przemysław Kamiński Gryfice
Tomasz Pius Szczecin
Marcin Rożek Szczecin
Michał Szturo Warzymice
Mirosław Wilczyński Wałcz
Andrzej Witkowski Białogard
Tadeusz Zagdanski Stargard

 

 

 

MINI ROWER SZOSOWY 09:40

Artur Bobrowicz Goleniow
Marcin Cyculak Łobez
Jacek Czarniecki Środa Śląska
Marek Drabik Gryfice
Rafał Durka Kołobrzeg
Paweł Gąsior Berlin
Bogumił Gortat Dobrzęcino
Sylwester Hawrot Goleniów
Jarosław Jaźwiński Chociwel
Mieczysław Juszczak Choszczno

 

 

MINI ROWER SZOSOWY 09:45

Krzysztof Ryncewicz Białogard
Piotr Serkis Łobez
Michał Smerdel Gryfice
Dariusz Stafyniak Międzyrzecz
Rafał Sudnikiewicz Szczecin
Tomasz Szulc Palędzie
Jacek Szumski Stargard
Anna Szymańska Goleniów
Jarek Szymczak Gorzów Wlkp.
Mariusz Ślęzak Dobra
Szymon Zaczek Nowogard

 

 

MINI ROWER SZOSOWY  09:50

Marcin Kasprowicz Poznań
HubertC. Klebowski Stadts.
Krzysztof Kołodyński Radowo Małe
Grzegorz Kołodziejczyk Szczecin
Mateusz Krawczyk Szczecin
Andrzej Kurzyp Szczecin
Krzysztof Ledzion Trzebiatów
Piotr Mazur Łobez
Marek Mianowski Szczecin
Norbert Panas Kalisz Pom.
Piotr Pluta Dolice

 

MINI  ROWER INNY 09:55

Renata Bętlewska Słupsk
Małgorzata Budzyńska Radowo Małe
Agnieszka Klimas Gryfice
Anna Malinowska Łobez
Jakub Michałowski Zagórcze
Jadwiga Stalewska Gryfice
Dariusz Stalewski Gryfice
Elżbieta Stempińska Szczecin
Paweł Stempiński Szczecin
Grażyna Węcławik Stargard

 

MINI ROWER INNY 10:00

Maciej Andrzejczak Szczecin
Paweł Cempa N.Chrapowo
Marek Czwojdziński Leszno
Grzegorz Fecak Nowogard
Artur Firkowski ŁOBEZ
Tomasz Gierasimczyk Lobez
Adam Gulbinowicz Goleniów
Jakub Kaczmarek Stargard
Tomasz Kocik Szczecin
Marek Krychowiak Szczecin
Krzysztof Maksimczyk Kłodkowo

 

MINI  ROWER INNY 10:05

Tomasz Motyliński Stargard
Jan Napieraj Rąbino
Jan Nawrot Szczecin
Jarosław Nowak Szczecin
Arek Nowicki Grzędzice
Bogusław Rodziewicz Łobez
Henryk Sokołowski Stargard
Dariusz Solski Stargard
Krzysztof Szewczyk Pyrzyce
Stanisław Węcławik Stargard
Stanisław Zając Świnoujście

 

Mega

MEGA ROWER SZOSOWY 09:00

Lukasz Andrzejewski Poznań
Krystian Bizunowicz Goleniów
Kazimierz Duszyński Wolibórz
Romuald Gałażewski Piła
Piotr Jakubowski Gorzów Wlkp
Iwona Jankowska Sulechów
Natalia Pindera Szczecin
Rafał Pryk Goleniów
Krzysztof Sadzik Dołgie
Jan Wesołowski Świnoujście
Aleksy Wierzchoń Nowogard
Krzysztof Wojczak Kobylnica

 

MEGA ROWER INNY 09:05

Witold Buczyński Szczecin
Dariusz Górecki Słupsk
Mariusz Kartosz Gryfice
Zdzisław Kryżyn ŁOBEZ
Zenon Tarnawski Świnoujście
Urszula Zadworna Gryfice
Marek Zadworny Gryfice

Ultra

 

ULTRA ROWER SZOSOWY  05:00

Henryk Bętlewski Słupsk
Paweł Brodziński Węgorzyno
Tadeusz Burewicz Nowogard
Dariusz Cebulak Trzebiatów
Łukasz Gawle Świnoujście
Paweł Jóźwiak Rokietnica
Dariusz Kaczyński Mierzyn
Artur Piedo Radowo Małe
Krzysztof Reński Świdwin
Mariusz Staszak Śrem
Rafał Wasil Szczecin

 

ULTRA ROWER SZOSOWY 05:05

Roman Bednarz Szczecin
Zbigniew Buczyński Łobez
Sławomir Chwirot Opalenica
Mateusz Danielski ROKIETNICA
Marek Dworzański Trzebiatów
Janina Gryta Międzyzdroje
Dariusz Gryta Międzyzdroje
Tomasz Klusek Kamień Pom.
Paulina Kusajda Płoty
Jarosław Stój Świnoujście
Katarzyna Stój Świnoujście

 

ULTRA ROWER INNY 05:10

Zbigniew Bauta Kaszczor
Marek Ciechański Łobez
Waldemar Frąckowiak REWAL
Ryszard Maziarz Trzcianka Lub.
Rafal Walkowski Szczecin

Facebook