Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2022 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2022

Rewal
21-22.05

Płoty
9-10.07

Pniewy
6-7.08

Gryfice
3-4.09

Radowo Małe
24-25.09
Supermaraton w Świnoujściu imieniem Olka Czapnika
31 sierpnia 2006
Zaspanymi oczyma… – IMAGIS 2006
18 września 2006

Kto jeszcze nie zarezerwował sobie czasu między 4 a 10 września, powinien szybko naprawić ten błąd. Za kilka dni rusza największy polski wyścig kolarski.

Po raz sześćdziesiąty trzeci peleton pomknie przez Polskę z Warszawy do Karpacza. Tegoroczną edycję rozpocznie prezentacja zawodników podczas rundy honorowej w Warszawie. Już w najbliższy poniedziałek do pokonywania trasy 7
etapów, liczących razem ponad 1200 km, przystąpi elita światowej klasy zawodników z licencją ProTour.

Zespół redaktorów i fotografów Magazynu Rowerowego znajdzie się w samym centrum wydarzeń. Poprowadzi dla Was internetową relację na żywo w takim tempie, w jakim zmieniać się będzie sytuacja na kolejnych etapach. A ta nie da zapewne chwili wytchnienia. Ucieczki, kraksy, lotne premie, defekty, koalicje, pościgi, delegacje… Takich haseł będzie jeszcze więcej w aktualizowanym z minuty na minutę, kilometr po kilometrze przekazie bezpośrednio z trasy wyścigu. W naszym serwisie znajdziecie też komentarze i wywiady z zawodnikami, trenerami oraz obserwatorami; bieżące klasyfikacje, podsumowania etapów, a także galerię zdjęć.

Mobilne biuro prasowe Magazynu Rowerowego podąży za peletonem od startu w Warszawie do mety w Karpaczu i precyzyjnie odnotuje każde wydarzenie. Nie możecie kibicować kolarzom na trasie? Dołączcie do grona najlepiej poinformowanych kibiców kolarstwa.

Facebook