Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Informacja dla uczestników VIII GMR
14 lipca 2009
Rajd rowerowy Via Adriatica już na półmetku
17 lipca 2009

IV Maraton MTB już tuż-tuż! Zapraszamy po mega-nagrody i szereg innych niespodzianek, które czekają na uczestników. Wystarczy wziąć udział w Maratonie, a Twój numer startowy weźmie udział w losowaniu wielu atrakcyjnych nagród, wśród których jest skuter, jak również rowery i wiele innych interesujących fantów.

IV Maraton MTB dookoła jeziora Miedwie rozpocznie się w sobotę, 1 sierpnia. W tym roku będziemy mieli dla uczestników moc atrakcji. Obok wspomnianych już cennych nagród przygotowaliśmy szereg miłych niespodzianek w postaci pokazów, stoisk firm sponsorujących nasza imprezę, a na koniec koncert na żywo zespołu reggae – TABU.

Trasa naszego maratonu MTB to 54-kilometrowa runda wokół czwartego co do wielkości jeziora w Polsce – Miedwie. Trasa jest malowniczo położona wokół jeziora i przebiega drogami o nawierzchni urozmaiconej – są to więc kocie łby, zdarty asfalt, żużel, piach oraz płyty jumbo… Mogą Państwo liczyć na profesjonalne oznakowanie, nikt nie powinien zboczyć z drogi. Informacje, regulamin, przebieg trasy oraz zgłoszenia na naszej stronie http://www.stc.stargard.pl/ w zakładce 'Maraton Dookoła Jeziora Miedwie’.

Sponsorem strategicznym jest firma PROFIAUTO, fundator nagród, ktory podczas naszej imprezy zaprezentuje najnowszego FORDA MUSTANGA o mocy 524 KM. Będziecie mogli poczuć tę niesamowitą moc siedząc obok kierowcy, który poprowadzi tego dzikiego rumaka specjalnie dla Was.

ZAPRASZAMY!

Z kolarskim pozdrowieniem,
Organizatorzy IV Maratonu Dookoła Jeziora Miedwie.

Facebook