Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
IV Zlot Cyklistów w Ozorowicach pod Wrocławiem
18 lipca 2010
Przejechali rowerem Polskę dookoła
23 lipca 2010

Po kilkutygodniowej, zamkniętej wspaniałym i niezapomnianym Gorzowskim Maratonem Rowerowym przerwie - już w sobotę Łobeski Maraton Rowerowy im. Eugeniusza Gostomczyka. W tym roku na dystansie 100 i 240 km. Jeszcze można się zapisać, jeszcze zdecydować na udział wraz z 300 już zgłoszonymi maratończykami we wspaniałej kolarskiej przygodzie. Nie zwlekając skorzystajcie z zaproszenia Romka Ciechańskiego.

Koleżanki i Koledzy CYKLIŚCI!

Po rocznej nieobecności wśród organizatorów Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych zapraszam po raz piąty do Łobza. Trasa którą proponuję prowadzi głównie po drogach Powiatu Łobeskiego, którego walory turystyczne są znane w skali całego kraju. Poznaliście je w trakcie czterech poprzednich maratonów. W tym roku pojedziemy nowym urozmaiconym szlakiem wśród lasów i jezior.

Patronem maratonu jest Eugeniusz Gostomczyk, dla którego start w tego typu imprezach był sposobem na życie. Starsi uczestnicy pamiętają do dziś jego niezwykle sympatyczną i życzliwą wszystkim postać. Organizatorem Piątego Łobeskiego Maratonu Rowerowego jest w tym roku TKKF „Byskawica” przy współudziale Gminy Łobez i Starostwa Powiatowego w Łobzie. Życzę wszystkim sukcesów w pokonywaniu własnych słabości oraz wielu miłych wrażeń i wspomnień.

Komandor Maratonu: Roman Ciechański

Więcej informacji na stronie ŁMR.

Facebook