Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2022 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2022

Rewal
21-22.05

Płoty
9-10.07

Pniewy
6-7.08

Gryfice
3-4.09

Radowo Małe
24-25.09
Dobry asfalt, kiepskie nogi
6 grudnia 2009
Rowerowe upadki czyli z szosówką na asfalcie
9 grudnia 2009

Jest dobra wiadomość dla wszystkich lubiących ścigać się w wyścigach na czas. 5 czerwca 2010 r. odbędzie się I SUPERCZASÓWKA BRODNICA -ŁĄKORZ-BRODNICA 2010″ czyli indywidualna jazda na czas na dystansie 40 km.

Start i meta wyścigu znajdować się będą na ulicy Wczasowej, w tym samym miejscu co start ostry Memoriału. Bazą imprezy będzie kompleks sportowo-rekreacyjny „OMEGA” mieszczący się również na ul.Wczasowej. Wyścig rozegrany zostanie w formule przypominającej supermaratony szosowe, tzn. przy ruchu otwartym. Uczestników obowiązywać będą wszystkie przepisy ruchu drogowego.

Dla usprawnienia pracy organizatorów prosi się wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Superczasówce o zgłaszanie chęci uczestnictwa poprzez INTERNETOWĄ REJESTRACJĘ ZAWODNIKÓW na stronie czasówki: WWW.MEMORIALPOPLAWSKI.PL Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwala dokładniej zaplanować pewne działania organizacyjne (ilość nagród, wyżywienie itp). Mapa trasy wyścigu już do wglądu na stronie macierzystej imprezy (www.memorialpoplawski.pl), regulamin wkrótce.

Zapraszamy – Organizatorzy.

Źródło: strona organizatora czasówki w Brodnicy.

Facebook