Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2019

Gryfice
3.05

Stargard
11.05

Łobez
06.07

Nowogard
20.07

Rewal
21.09
Remek Siudziński zaprasza na pokaz slajdów Jacka Turczyka z Race Around Austria
22 kwietnia 2013
Taniej na Pętli Drawskiej
22 kwietnia 2013

Kolarska Grupa Masters KAMELEONTEAM postanowiła dołączyć do grona organizatorów obchodów 500-lecia nadania praw miejskich i wraz z MOSiR PIŁA zaprasza wszystkich sympatyków tej dyscypliny do uczestnictwa w „SZTAFECIE 500/500”.

Pod tym tajemniczym tytułem kryją się zawody sportowo-rekreacyjne w których mogą wystartować drużyny (klubowe, resortowe, towarzyskie itp.), składające się z 5 osób + rezerwowy (niekoniecznie). Każdy z zawodników jest zobowiązany do przejechania dwa razy po 50 kilometrów.

Mamy propozycje także dla pań, które mogą jechać w drużynach mieszanych lub jeśli się zgłoszą minimum 3 drużyny kobiece, będą współzawodniczyć na dystansie 5 razy 50 km, czyli w sumie 250 kilometrów.

Planujemy dopuścić do zawodów 30 ekip. Zawody odbędą się 25 maja 2013 roku. Start zaplanowany jest na godzinę 4:00, a zakończenie zawodów i dekoracja zwycięzców nastąpi w centralnym punkcie obchodów 500-lecia miasta.

Trasa wyścigu będzie przebiegała malowniczymi drogami powiatu pilskiego, a start, strefa zmian i meta umiejscowione zostaną na obiektach MOSiR przy ul. Żeromskiego.

Miło nam poinformować, że swój przyjazd zapowiedziały już teamy z Poznania, Świnoujścia, Złotowa, Drużyna Szpiku, reprezentacja Wielkopolskiej Izby Lekarskiej. Nie zabraknie pilskich amatorów szybkiej jazdy na rowerach. Swój udział potwierdziły: UKS SPORTOWIEC, XC-MTBinfo Team oraz drużyny organizatora.

Szczegółowych informacji, regulaminu, mapy należy szukać na stronie www.kameleonteam.pl (klik).

Facebook