Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2024 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2024 | Puchar Polski w Maratonie GRAVEL 2024

Rewal
20-21.04.2024

Gryfice
25-26.05.2024

Radowo Małe
22-23.06.2024

Płoty
20-21.07.2024

Choszczno
15.09.2024

Pniewy
21-22.09.2024
Wciąż trwają zapisy na Klasyk Kłodzki
9 czerwca 2014
Zdjęcia z maratonów
10 czerwca 2014
Wciąż trwają zapisy na Klasyk Kłodzki
9 czerwca 2014
Zdjęcia z maratonów
10 czerwca 2014

Podziękowania po Supermaratonie Jastrzębi Łaskich

Serdecznie dziękujemy przede wszystkim uczestnikom naszych zawodów. Dopiero czwarty wyścig, a mieliśmy przyjemność gościć u nas już 600 kolarzy.

Dzięki Wam – wszystkim startującym – przekonaliśmy się na własne oczy jak duże jest zainteresowanie imprezami tego typu. Cieszymy się, że „duch walki” w narodzie nie ginie…

Dziękujemy uczestnikom, ale również bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli Jastrzębiom Łaskim w zorganizowaniu wyścigu. Były to instytucje reprezentowane w szczególności przez osoby: Starosty Łaskiego Pana Cezarego Gabryjączyka, Burmistrza Łasku Pana Gabriela Szkudlarka, Wójta Gminy Buczek Pana Bronisława Węglewskiego, Wójta Gminy Sędziejowice Pana Jerzego Kotarskiego, Wójta Gminy Widawa Pana Sylwestra Wożniaka. Nie udałoby się przeprowadzić imprezy bez pomocy niezastąpionych strażaków z OSP w : Czestkowie, Restarzewie Cmentarnym, Rogóźnie, Widawie, Sędziejowicach i Pruszkowie oraz wolontariuszy z I Liceum Ogólnokształcącego w Łasku. Na naszej stronie internetowej prezentujemy osoby i firmy sponsorów – proszę państwa z pewnością są to firmy z którymi bez obaw można prowadzić interesy. Są to ludzie otwarci na potrzeby innych, pełni życzliwości i bezinteresowności. Szczerze Ich polecamy.

Wszystkim raz jeszcze ogromne podziękowania, a do uczestników kilka uwag:

Przepraszamy za niedociągnięcia organizacyjne – każdy kolejny wyścig to nowe wyzwania. Staramy się wyciągać wnioski na przyszłość. Uwaga! Wszystkie osoby które nie otrzymały lub otrzymały niewłaściwą statuetkę prosimy o przesłanie danych do wysyłki. Staraliśmy się sporządzić na bieżąco taką listę, ale upewnimy się, że jest pełna po Państwa mail’ach. Firma która popełniła omyłkę zobowiązała się do niezwłocznego naprawienia „wyrządzonych szkód” i bezpośredniego przesłania właściwych statuetek.

Już w trakcie ceremonii zakończenia zawodów został skradziony cenny rower szosowy. Do tej pory coś takiego nas nie spotkało więc bardzo nas to zmartwiło. Na szczęście błyskawiczna akcja przeprowadzona przez policjantów z Powiatowej Komendy Policji w Łasku pozwoliła na odzyskanie roweru. Tą drogą naszym policjantom bardzo dziękujemy.

Jeszcze raz dziękując, w imieniu Klubu Rowerowego Jastrzębie Łaskie zapraszam wszystkich do Łasku w przyszłym roku na V Supermaraton. Nie wykluczone, że w związku z licznymi prośbami uda nam się zorganizować w ramach przyszłorocznej imprezy wyścig na dystansie ULTRA, czyli ponad 400 km dookoła centralnej Polski – Trzebnica obiecała współpracę!!!

W tym roku planujemy przeprowadzić jeszcze co najmniej dwie duże imprezy kolarskie. Pierwsza to jeszcze w czerwcu wyścig ze startu wspólnego w Buczku – regulamin i zapisy tutaj. We wrześniu natomiast V Maraton MTB – po nowej, bardzo ciekawej i dosyć trudnej trasie, oraz ze specjalnym odcinkiem przeznaczonym dla dzieci. Zapraszamy!

Z pozdrowieniami – Paweł Cichy

Facebook