Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2024 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2024 | Puchar Polski w Maratonie GRAVEL 2024

Rewal
20-21.04.2024

Gryfice
25-26.05.2024

Radowo Małe
22-23.06.2024

Płoty
20-21.07.2024

Choszczno
14.09.2024

Pniewy
21-22.09.2024
Istebna: czy orgowie do lipca zdążą z odśnieżaniem?
21 lutego 2009
OTR INTERKOL. Wszystko zawsze się gdzieś i od czegoś lub kogoś rozpoczyna
24 lutego 2009
Istebna: czy orgowie do lipca zdążą z odśnieżaniem?
21 lutego 2009
OTR INTERKOL. Wszystko zawsze się gdzieś i od czegoś lub kogoś rozpoczyna
24 lutego 2009

pro-cycling.org udostępnił Dzienniczek Treningowy

W imieniu redakcji pro-cycling.org chciałbym przedstawić Państwu nowy projekt, który jest tworzony przez osoby związane z portalem. Program przeznaczony jest głównie dla amatorów i ma na celu pomoc w zapisywaniu i śledzeniu rezultatów treningu na rowerze.

Program dostępny jest tutaj: Dzienniczek Treningowy.

Program umożliwia zapisywanie danych na temat przeprowadzonego w ciągu dnia treningu (ilość przejechanych kilometrów, czas treningu, średnia prędkość, tętno, itp). Na podstawie tych danych umożliwia generowanie raportów średnich i sumarycznych w wybranych przez użytkownikach okresach czasu (miesięczny, kwartalny, półroczny i roczny). Dodatkową opcją jest podawanie przez dzienniczek stref treningowych na podstawie wprowadzonych przez użytkownika danych, strefy te są wyznaczane wg 6 różnych metod.

Chcemy aby program nadal się rozwijał, dlatego oczekujemy od Państwa pomocy w tym. Udostępniliśmy na potrzeby projektu specjalny adres mailowy – dt@pro-cycling.org na który prosimy przesyłać wszelkie uwagi na temat błędów. Jeżeli ktoś z Państwa widzi możliwości rozwoju tej aplikacji lub brakuje mu jakiejś funkcji w niej, również proszony jest o wysłanie maila na ten adres, a my w ramach możliwości postaramy się to zaimplementować w kolejnych wersjach.

Program został napisany w języku JAVA, co oznacza, że do działania potrzebuje JRE (Java Runtime Environment), najnowszą wersje środowiska można pobrać z tej strony http://www.java.com/pl/download/ (jest ona niezbędna do uruchomienia dzienniczka). Po zainstalowaniu JRE i ściągnięciu aplikacji możemy ją już uruchomić, bez żadnego dodatkowego instalowania.

Program jest wydawany na licencji Adware, co znaczy że jest dostępny za darmo. Dodatkowo obarczony jest klauzurą, że nie może być rozpowszechniany na innych stronach niż pro-cycling.org bez zgody autora.

Życzymy owocnej pracy z Dzienniczkiem Treningowym i czekamy na pierwsze informacje dotyczące aplikacji,

autorzy Dzienniczka Treningowego

Źródło: pro-cycling.org.

Facebook