Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
W poszukiwaniu supermaratonu
19 listopada 2009
Baza Rowerów, czyli stop kradzieżom
23 listopada 2009

Bardzo dobre te wieści od naszych żywieckich sąsiadów! Kubalonka także gotowa! Pięknie położony asfalt na odcinku z Kubalonki do Wisły już sam narzuca przebieg trasy 2010 ;)

Na trasie: Istebna-Kubalonka-Wisła-Salmpol-Szczyrk-Godziszka-Radziechowy-Węgierska-Milówka-Ochodzita-Koniaków-Istebna mamy już teraz naprawdę dobre nawierzchnie. Praktycznie gorsze nawierzchnie zniknęły, zostały wyeliminowane.

Piękny czarny asfalt na Kubalonce cieszy serca szosowców na nadchodzący powoli sezon 2010. Droga nie jest jeszcze oddana do użytku, (wiadomo, wykończenia i biurokracja), ale przejazd rowerem w te i z powrotem nie budzi większych emocji wśród pracujących tam drogowców. Emocje wielkie to jednak dla nas, uczestników maratonu PĘTLA BESKIDZKA i etapowego BESKIDY ROAD MARATHON bo wiemy już gdzie – na jakich odcinkach – na pewno zaświszczą nasze opony w lipcu i sierpniu 2010!! Przełomowy moment dziejów – Kubalonka szosówką jak po stole!!

Jechałem sam ze średnią 30km/h. Od Milówki w końcówce zaczęło brakować sił, wiadomo, listopad, brak wytrenowania. Ale dojechałem ;-) Fotografi nie zrobiłem bo tak byłem podniecony asfalcikiem i piekną słoneczna pogodą, że zaniechałem pstrykania. Niemniej jednak – śledźcie uważnie naszą stronę, fotografie wkrótce!

Pozdrawiam

Wiesiek Legierski

Zobacz więcej na stronie organizatora Pętli Beskidzkiej.

Facebook