Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2022 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2022

Rewal
21-22.05

Płoty
9-10.07

Pniewy
6-7.08

Gryfice
3-4.09

Radowo Małe
24-25.09
Wyjazd na Majorkę – konkrety 2
7 lutego 2007
Na ogórek, gotów, jazda
12 lutego 2007

Piotr Malina

Właśnie zakończyłem pracę nad rankingiem obejmującym wszystkie dotychczasowe 18 imprez. Efekty można już zobaczyć w dziale ranking wszechczasów. Będę wdzięczny za komentarze i wszelakie sugestie z tym związane. Mam nadzieje, że dyskusja na forum będzie prowadziła do konstruktywnych pomysłów i ciekawych udoskonaleń tej klasyfikacji. Wierzę również, że nie zamieni się w bezsensowne spory nie prowadzące zazwyczaj do niczego dobrego.

Przede wszystkim zaś zachęcam do sprawdzania swoich osiągnięć i nadsyłania ewentualnych poprawek na mój adres mailowy, które będą sukcesywnie zmieniane i publikowane. Wszelkie dane wykorzystane do rankingu pochodzą z oficjalnych wyników zamieszczonych na stronie 'supermaratonu’, ale jak to bywa w życiu mogą wystąpić jakieś błędy, czy to z mojej strony, czy też istniejące już w pierwotnych listach, które następnie zostały przeze mnie powtórzone.

Jeśli chodzi o sama klasyfikacje, zasada jest prosta: w pierwszej kolejności decyduje największa ilość ukończonych imprez, w następnej największa łączna ilość przejechanych na maratonach kilometrów. W trzeciej kolejności decyduje najkrótszy łączny czas. Duża zaleta klasyfikacji jest to, ze wszelkie detale odnośnie do poszczególnych osób czy też imprez można szybko znaleźć w obrębie jednego arkusza.

Plany na przyszłość:
Jeśli uporamy się z wyeliminowaniem błędów, zamierzam popracować nad wprowadzeniem ciekawych całościowych statystyk obejmujących nasze zmagania od 2003 roku.

Facebook