Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2021

Stargard
08.05

Płoty
19.06

Łobez
17.07

Pniewy
14.08

Gryfice
25.09
Grupy startowe w Świnoujściu
8 maja 2014
Wyniki Ultramaratonu w Świnoujściu
10 maja 2014

Wstrzymywaliśmy się z publikacją trasy tegorocznego wyścigu ze względu na trwające roboty budowlane. W dwóch miejscach nasza trasa krzyżuje się z budowaną drogą S8 – wiadukty już są prawie gotowe, ale jeszcze ruch odbywa się po krótkich objazdach.

Mamy nadzieję, że 8 czerwca będziemy mogli przejechać górą wiaduktów w Gorczynie i w Sięganowie.

IV Ultraaraton Jastrzębi Łaskich - Łask

Podobny problem występuje w pobliżu Szczercowa. Przebudowa mostu na drodze wojewódzkiej nr 480 ma zakończyć się w maju, ale bierzemy pod uwagę niewielkie skrócenie trasy i urządzenie punktu żywieniowego oraz punktu kontrolnego w innym miejscu niż ostatnio.

Będziemy starali się zachować trasę bez zmian nie tylko ze względu na dobrą nawierzchnię, ale również ze względu na możliwość porównania wyników każdego z uczestników w odniesieniu do lat ubiegłych.

Organizacja strefy startu i Parkingów nie ulega również zmianom. Odcinek ulicy Narutowicza od 9 Maja do ul. Jana Pawła II będzie wyłączony z ruchu drogowego. Będą mogli w nim przebywać tylko uczestnicy naszej imprezy. Parkowanie w niecce boiska oraz obok domu kultury. Nasze służby porządkowe postarają się sprawnie pokierować ruchem w tej strefie.

Jastrzębie Łaskie

Więcej informacji i zapisy na Supermaraton Jastrzębi Łaskich, który odbędzie się w niedzielę, 8 czerwca na stronie www.jastrzebie.lask.com.pl

Facebook