Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Znamy trasy Liczyrzepy
9 lutego 2011
Świnoujście: zapisy i trasy
10 lutego 2011

Po licznych rozmowach oraz po analizie niektórych wypowiedzi postanowiłem zastosować na Gryflandzie pewną nowość. Otóż wszyscy, którzy będą mieli ochotę zmierzyć się z dystansem ULTRA będą mogli sami wybrać godzinę startu, którą wystarczy podać przy zgłoszeniu.

Gryfland 2010 - Gryfice

Początek startu przewidujemy na godzinę 4:00 jednak nie później niż o 7:00. Start grup może odbywać się co godzinę lub co 15 minut, wszystko zależy od ilości zawodników w danym czasie. Przewidujemy 5 osobowe grupy startowe na dystansie ULTRA.

Każdy z nas zna swoje możliwości i może sobie sam wybrać, o której wystartuje. Wyjazd na kończącą dystans ULTRA trasę Mini może nastąpić do godziny 17.

I jeszcze jedna WAŻNA SPRAWA: Jeśli ktoś startujący na ULTRA nie zdoła ukończyć dystansu, będzie miał zaliczony dystans który przejechał. I tak, jeśli przejedzie tylko pierwsze 152km a na drugiej pętli się wycofa ma zaliczony dystans MEGA, ale z czasem ostatniego zawodnika z tej trasy. Jeśli po przejechaniu dwóch pętli nie zmieści się w limicie czasu lub się wycofa – ma zaliczony dystans GIGA, ale z faktycznym czasem, który przejechał te 304km.

Podsumowując – każdy kto zdecyduje się zmierzyć z tak długim dystansem, a przejedzie minimum jedna pętlę nie zostanie niesklasyfikowany. Jest to ukłon Organizatora w stronę wszystkich ” Twardziaków ” Oczywiście nadal jest możliwość ułożenia swojej grupy /przyp. Regulamin- grupy startowe – koncert życzeń/.

Pamiętaj, zapisując się na dystans ULTRA, żeby podać godzinę, o której chcesz startować (w przedziale czasowym od 4:00 do 7:00).

Marek Zadworny

Więcej informacji na stronie organizatora Gryflandu i na naszym forum.

Facebook