Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Rowerzysta przezorny, bo ubezpieczony
21 czerwca 2011
Piękna dekada maratonu w Gorzowie Wielkopolskim
22 czerwca 2011

Z przyjemnością informuję, że główną nagrodą losowaną wśród wszystkich uczestników MARATONU, obecnych na ceremonii dekoracji, będzie rower szosowy AUTHUR A6600 (zdjęcie na naszej stronie). Wśród wszystkich, a więc także tych, którzy wcześniej coś wylosują (np. profesjonalne stroje kolarskie ufundowane przez BGŻ).

W pakiecie startowym oprócz kuponu na „regeneracyjny posiłek”, „coś z grilla” i „napój” (charakterystyczny zresztą), będzie kartka z numerem startowym. Kartkę tę proszę złożyć i wrzucić do urny, która będzie wystawiona w niedzielę przed dekoracją (chcemy w ten sposób uniknąć wyciągania numerów osób, które nie są obecne).

Jeśli rower wygra ktoś nie znany organizatorom, będziemy prosić o okazanie się jakimś dokumentem tożsamości.

Na naszym maratonie stoisko będzie miała firma PENCO z bogatą i wszechstronną ofertą. Każdy uczestnik, przed startem, będzie mógł napełnić bidon doskonałym izotonikiem nie płacąc za to ani grosza :wink:

Będzie też można w okresie 1-3.07 korzystać z usług „Słowianki” (basen, sauna, jacuzzi – żeby nie było wątpliwości o jakie usługi chodzi), na ulgowych warunkach (5 zł za godzinę, zamiast 12). Chętni (pierwszych 150 osób), będą mogli pobrać talony przy odbieraniu pakietów startowych.

Pozdrawiam
Zbyszek Spaltenstein

Więcej informacji na stronie GMR i na naszym forum.
Zapraszamy również do przeczytania wywiadu, którego Supermaraton.org udzielił Zbyszek.

Facebook