Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2024 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2024 | Puchar Polski w Maratonie GRAVEL 2024

Rewal
20-21.04.2024

Gryfice
25-26.05.2024

Radowo Małe
22-23.06.2024

Płoty
20-21.07.2024

Choszczno
15.09.2024

Pniewy
21-22.09.2024
Komunikat techniczny Supermaratonu Jastrzębi Łaskich
12 kwietnia 2013
Remek Siudziński zaprasza na pokaz slajdów Jacka Turczyka z Race Around Austria
22 kwietnia 2013
Komunikat techniczny Supermaratonu Jastrzębi Łaskich
12 kwietnia 2013
Remek Siudziński zaprasza na pokaz slajdów Jacka Turczyka z Race Around Austria
22 kwietnia 2013

Witamy na nowej stronie Supermaratonów!

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nową stronę Supermaratonów pod adresem: supermaratony.org. Serwis wymaga wprawdzie jeszcze dopracowania, ale że sezon nadciąga nieuchronnie nie chcieliśmy dłużej zwlekać z decyzją.

 

Za oprawę graficzną oraz oprogramowanie odpowiada maratończyk z Kamieńca Ząbkowickiego Bartosz Zając (klik). Bannerek widoczny w tle wykonał dla nas wielce utalentowany grafik o imieniu Jurek z firmy Piotra Pizonia.

Miło nam także poinformować, że patronat medialny nad cyklem sprawować będzie portal BikeLife (klik), specjalizujący się przede wszystkim w serwisie fotograficznym. Regionalny patronat medialny nad imprezami z Dolnego Śląska i szeroko rozumianych okolic obejmujących Kluczbork oraz Łask sprawować będzie Wrocławska Gazeta Kolarska (klik).

Sezon 27 kwietnia rozpoczyna Żądło Szerszenia. Później będzie Klasyk Radkowski, Gryfickie Maratony Rowerowe, Supermaraton Jastrzębi Łaskich, Pętla Drawska, Gorzowski Maraton Rowerowy, Beczułka Miodu, Klasyk Kłodzki, Liczyrzepa, Jeziorak Tour i wreszcie Ultramaraton im. Olka Czapnika w Świnoujściu.

Będziemy więc mieli o czym pisać! A Wy o czym czytać. Oczywiście liczymy, że – jak co roku – również w 2013 będziecie dzielić się z nami Waszymi wrażeniami z maratonów.

Dla tych z Was, którzy prowadzą własne blogi przewidzieliśmy osobną zakładkę. Zgłaszajcie do nas adresy swoich internetowych pamiętników rowerowych, z prawdziwą przyjemnością udostępnimy je szerszemu gronu zarażonych cyklozą odbiorców.

Strona, jak nietrudno zauważyć, wciaż jeszcze jest w trakcie tworzenia. Sukcesywnie uzupełniać będziemy brakujące teksty i działy. Zgłaszajcie również uwagi, jeśli coś nie działa lub nie przypadło Wam do gustu. Bardzo będziemy zobowiązani za wszelkie spostrzeżenia.

Powodzenia w nowym sezonie. Do zobaczenia na trasach maratonów!

greten

Facebook