Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2022 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2022

Rewal
21-22.05

Płoty
9-10.07

Pniewy
6-7.08

Gryfice
3-4.09

Radowo Małe
24-25.09
BikeLife udostępnił zdjęcia z Żądła Szerszenia
29 kwietnia 2013
Maraton górski wygrywa się na podjazdach
30 kwietnia 2013

Wrocławska Gazeta Kolarska (klik) sprawująca regionalny patronat medialny nad dolnośląskimi imprezami cyklu Pucharu Polski, w najnowszym numerze zamieściła obszerną relację z Żądła Szerszenia oraz interesującą zapowiedź Klasyka Radkowskiego, na który serdecznie zaprasza.

O Klasyku Radkowskim napisano tak:

(…) Odbywający się już po raz czwarty Klasyk Radkowski, który oficjalnie wspiera się dopiskiem Pętla Stołowogórska jest młodszym bratem kultowego Klasyka Kłodzkiego. Wystarczy raz wystartować w obu edycjach, by przekonać się, że te wyścigi to rodzeństwo z piekła rodem. O tak samo zadziornym i trudnym charakterze.

Nieudolnemu, źle przygotowanemu kolarzowi bezwzględnie wytkną każdy, najmniejszy nawet błąd. Tu nikt w geście pocieszenia nie pogłaska po głowie, jeśli nie radzisz sobie na podjazdach albo nie potrafisz zapanować nad rowerem na zjazdach, na których osiąga się prędkość grubo ponad 70 km/h. (…)

Bardzo nam się to spodobało :)

Zapraszamy do lektury Wrocławskiej Gazety Kolarskiej! I przypominamy, że na Klasyk Radkowski wciąż jeszcze można się zapisać (klik).

Facebook