Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Nowy regulamin
1 lutego 2010
Leszno zaprasza na V LMR
6 lutego 2010

Trzebnickie Szerszenie zaprezentowały właśnie w odświeżonej szacie stronę maratonu „Żądło Szerszenia”, który w tym roku ochrzczony został jako „kultowy”. Takie miano zobowiązuje, dlatego organizatorzy przewidują systematyczne informowanie na swojej witrynie o postępach w przygotowywaniu atrakcji dla uczestników imprezy. Nie pozostaje nic innego jak dodać adres www.maraton.trzebnica.net do ulubionych i zaglądać tam regularnie.

IV Trzebnicki Maraton Rowerowy „Żądło Szerszenia” otwiera w sezonie 2010 cykl Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych.  Już 24 kwietnia spotkamy się wszyscy po zimowej przerwie, aby zdobywać punkty w generalce, zobaczyć znajome twarze, pochwalić się unowocześnieniem wychuchanych maszyn, zaimponować wycieniowaną sylwetką, kolarską łydką, żelazową kondycją albo opalenizną wprost ze słonecznej Majorki.

Zanim to jednak nastąpi, trzeba się dać zapisać. Zgłoszenia na maraton w Trzebnicy przyjmowane będą za pośrednictwem strony internetowej od 15 lutego. Warto przypomnieć, że grupy startowe tworzone są automatycznie według kolejności zgłoszeń. Natomiast start grup odbywać się będzie w odwrotnej kolejności do zapisów, zgodnie z zasadą „ostatni będą pierwszymi” (albo, jak mawiają niektórzy: „ostatni będą piersiami”) i schematu z roku 2009. Uwaga! Organizator nie przewiduje zapisów w dniu zawodów. Powiadomcie więc wszystkich krewnych i znajomych zainteresowanych udziałem w „Żądle”.

Nazwiska na liście startowej ukażą się po otrzymaniu wpłaty na wskazane przez organizatora konto (nr konta podany zostanie 15.02.2010) . Lista startowa zamknięta zostanie 17.04.2010. Po tym terminie organizator nie przyjmuje zapisów i wpłat.

Do zobaczenia w Trzebnicy!

Źródło: strona organizatora TMR Żądło Szerszenia.

Facebook