Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2017

Oborniki Wlkp.
22.04

Gryfland Nowogard
29-30.04

Stargard
13.05

Radków
20.05

Choszczno
27.05

Łask
04.06

Świnoujście
10.06

Wolsztyn
24.06

Nietążkowo
8.07

Zieleniec
22.07

Karpacz
02.09

Rewal
16-17.09

Grupy startowe na Supermaraton Rewal Bike System

Na stronie Organizatora (klik) znajdziecie grupy startowej na Supermaraton Rewal Bike System.

Poniżej przedstawiamy również kilka ważnych dla uczestników informacji dotyczących maratonu w Niechorzu, które pragnie przekazać Organizator:

1. Bardzo proszę o zwrócenie szczególnej uwagi na przejazdy przez Niechorze i Pogorzelicę. Widać już dosyć spory ruch turystów i samochodów. Turyści nie zawsze przez jezdnię przechodzą w miejscach do tego przeznaczonych. Proponuję ścigać się do rogatek Niechorza a dalej do mety jechać bardzo spokojnie i rozważnie.

2. Cała trasa oznaczona jest strzałkami na jezdni i paskami na słupkach – jeden pasek prosto, dwa paski w prawo, trzy paski w lewo. Praktycznie przy tablicy informującej koniec terenu zabudowanego w danej miejscowości jest strzałka na jezdni i pasek na słupku. Proszę zwrócić uwagę na rondach, zawsze przed rondem jest strzałka informująca o kierunku jazdy jak również paski na słupkach. Proszę zwrócić uwagę na przejazdy kolejowe – w Gryficach są dwa przejazdy z sygnalizacją świetlną, natomiast na całej trasie jest 5 przejazdów kolejki wąskotorowej.

3. Uczestnicy, którzy jadą więcej niż jedno kółko przejeżdżają przez bramkę na Start – Meta jadą dalej i na mini rondzie zawracają i mogą skorzystać z punktu żywieniowego. Drugi punkt kontrolny i żywieniowy znajduje się na 53 km w miejscowości Świerzno. Tutaj jeśli ktoś nie ma ochoty skorzystać z P.Ż. przejeżdża przez punkt kontrolny, który jest parę metrów wcześniej i
i dalej jedzie do ronda , natomiast ci którzy chcą skorzystać z PŻ. muszą zjechać w boczną drogę w prawo skos.

I jeszcze raz LINK DO GRUP STARTOWYCH (klik).

Wszystkim życzymy powodzenia, kolarskiej pogody i dobrej zabawy nad morzem :)