Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Ukraińskie Karpaty
16 października 2008
Tour de Pologne w 2009 poza granicami Polski
17 października 2008

Maratony, wycieczki, wyprawy… Tour de Pologne, Grand Prix MTB a może Tour de France? Przez cały sezon można było uwiecznić wspaniałe chwile na karcie pamięci. Teraz przyszedł czas odpoczynku i wspomnień. Jak co roku jesienią zapraszamy Was do uczestnictwa w konkursie bikeFoto.pl na najlepsze i najciekawsze zdjęcia rowerowe mijającego sezonu. Cenne nagrody i wrażenia estetyczne gwarantowane!

Konkurs bikeFoto.pl to już tradycyjny element kończący sezon w bikeWorld.pl. Od ostatniej edycji naszego konkursu zamieściliście w serwisie bikeFoto.pl ponad 7000 zdjęć. Teraz możecie o nich przypomnieć i dodać je do galerii konkursowej. Tam zostaną ocenione przez redakcję bikeWorld.pl i zawodowych fotografów, naszych regularnych współpracowników.

Wraz z rosnącą dostępnością sprzętu fotograficznego będziemy oczywiście zwracali uwagę na jakość i technikę wykonanych fotografii, ale pamiętajcie, że liczy się przede wszystkim pomysł. Niebanalny kadr chwytający chwilę potrafi być więcej wart niż najlepsze nawet studyjne zdjęcie!

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was cenne nagrody:
– zwycięzca otrzyma trenażer Tacx Flow oraz komplet oświetlenia Cateye.
– 2 i 3 miejsce zostaną nagrodzone zestawami złożonymi z pompki SKS Revo Carbon, zestawu kluczy Toolbox Travel rónież firmy SKS oraz komplet oświetlenia Cateye.
– przyznamy również kolejnych 7 wyróżnień w postaci kompletów oświetlenia Cateye.

Regulamin 4. Konkursu bikeFoto.pl:
1. Temat konkursu: zdjęcia o tematyce rowerowej wykonane od kwietnia do października 2008
2. Konkurs trwa od 14 października 2008 do 16 listopada 2008
3. Ogłoszenie wyników konkursu: 24 listopada 2008.
4. W konkursie biorą udział jedynie zdjęcia zamieszczone w galerii „2008 Galeria konkursowa” z formularza pod adresem: www.bikefoto.pl. Zdjęcia umieszczone w innych galeriach niż „2008 Galeria konkursowa” nie wezmą udziału w konkursie.
5. Format i wielkość pliku: możliwość dodawania zdjęć jedynie w rozszerzeniu JPG, o wielkości do 1 mb.
6. Oceniać nadesłane prace będzie redakcja bikeWorld.pl oraz zawodowi fotograficy.
7. Jedna osoba może dodać maksymalnie trzy zdjęcia! W przypadku dodania większej ilości zdjęć osoba umieszczająca zdjęcia nie weźmie udziału w konkursie.
8. W ramach weryfikacji praw autorskich do dodanego zdjęcia w przypadku wygranej w konkursie, zwycięzca, osoba wyróżniona będzie zobowiązana do przesłania na adres redakcji zdjęcia w oryginale.
9. W formularzu prosimy o wpisanie imienia oraz nazwiska (w przypadku osób niezarejestrowanych) lub loginu (osoby zarejestrowane), adresu e-mail, tytułu zdjęcia oraz datę wykonania zdjęcia. W przypadku nie wpisania wszystkich wymaganych pól zdjęcie nie weźmie udziału w konkursie.
10. Zgłaszane prace można oglądać w galerii zdjęć „2008 Galeria konkursowa” na www.bikefoto.pl

Sponsorem konkursu są 'Dobre Sklepy Rowerowe’.

Źródło: bikeWorld.pl.

Facebook