Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Święta, święta…
23 grudnia 2008
Walcz do końca, walcz.
6 stycznia 2009

Na popularnej wśród szosowców-amatorów stronie pro-cycling.org jeden z naszych kolegów-maratończyków, Adam Świtalski (as71) powołał do życia nowy dział, zatytułowany 'Amatorzy’. Supermaraton.org całym swoim rowerowym  sercem (suportem?) wspiera tę inicjatywę.

Wraz z Nowym 2009 Rokiem w dziale Kolarstwo Extra – Maratony/Amatorzy wprowadzamy nowe pomysły. I tak na pierwszy (i jednocześnie całoroczny) ogień idzie Kalendarz Imprez Amatorskich.

Wiemy z własnego doświadczenia, że w ciągu roku na terenie całego kraju jak i w ościennych państwach takich jak : Czechy, Słowacja, Niemcy, odbywa się cała gama imprez rowerowych. W związku z tym postanowiliśmy zebrać ich możliwie najwięcej i stworzyć kalendarz, w którym każdy zapewne znajdzie coś ciekawego dla siebie. Znajdą się w nim impresy o charakterze masowym, rodzinne, maratony, wyścigi, kryteria uliczne, seria Masters z licencją PZKol i bez licencji wiele wiele innych o których tylko zdołamy zasięgnąć szczegółowych informacji.

Ponieważ ze względu na ich mnogość i rozrzut po terenie całego kraju i europy wschodniej, nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkich a zwłaszcza tych lokalnych, mających niejednokrotnie swój niepowtarzalny urok i klimat czekamy na Państwa maile z informacjami o każdej imprezie rowerowej. Informacja którą przyślecie musi zawierać następujące dane: data imprezy, charakter (rajd, wyścig, Masters itd), lokalizację, stronę www (o ile posiada), dla jakiego rodzaju rowerów jest przeznaczona (mtb, szosa, wszystkie), i jeśli już braliście w niej udział – krótki opis. Maile w tej sprawie należy kierować na adres: as71@pro-cycling.org

Adam Świtalski

Źródło: Pro-cycling.org.

Więcej informacji również na naszym forum.

Facebook