Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Trasa dystansu ultra (405 km) na Supermaratonie Jastrzębi Łaskich
24 maja 2013
Nocleg w Niechorzu
28 maja 2013

uczestnicy dystansu ULTRA w ramach „wpisowego” otrzymują nocleg z częściowym wyżywieniem. Osoby, które planują przyjazd w sobotę i start w niedzielę mogą również skorzystać z tego samego miejsca noclegowego, ale wymaga to indywidualnej rezerwacji i jest odpłatne.

Miejsca te to pokoje w internacie szkolnym, przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Łasku, ul. Mickiewicza 6. Nie ma tam luksusów, ale jest czysto i spokojnie. Jest też stołówka.

Pokoje dla dystansu ULTRA są czteroosobowe. Łazienka z prysznicami wspólna – na korytarzu. Możliwość skorzystania ze świetlicy z TV. W pokojach są cztery łóżka – kanapy z pościelą oraz szafy – garderoby. Ponieważ pokoje nie są za duże, część rowerów można będzie przechować w oddzielnym pomieszczeniu (oczywiście zamykanym). W internacie przebywać będzie tylko kilkoro dzieci, ale będzie też osoba dyżurująca – opiekun.

Dla dystansu ULTRA dodatkowo zamówiliśmy posiłki:

– kolacja w dniu 7.06, godz. 18-19 – oczywiście makaron (z gulaszem)
– kolacja w dniu 8.06, bez określenia godziny (samoobsługa). Przygotowane będą: pieczywo, wędliny, herbata itp. Jak sądzimy początek ok. 19:00, bez limitu czasu.
– śniadanie w dniu 9.06 o godz. 7:00 (jajecznica, wędliny itp.)

Opuszczenie pokojów może nastąpić po uroczystym zakończeniu niedzielnych zawodów.

Oczywiście istnieje możliwość skorygowania tych szczegółów.

Otrzymaliśmy potwierdzenie od Dyrektora Ośrodka na 44 miejsca noclegowe, dlatego jeszcze raz prosimy o wcześniejsze zgłaszanie udziału w maratonie. Jeśli okaże się, że będzie ich za mało – poszukamy w innym miejscu.

Start dla dystansu ULTRA ustawiamy przed internatem na ul. Mickiewicza. Zawodników którzy ukończą wyścig (meta w Wiewiórczynie) możemy podwieźć do internatu dyżurnym samochodem – chyba, że sami „rozkręcą nogę” na około 3 km między Wiewiórczynem, a internatem przy ul. Mickiewicza.

Zainteresowani noclegiem z soboty na niedzielę mogą więcej informacji uzyskać u Pani Kierownik Marioli Barańskiej – tel. 502 327 158, brsk.mariola@gmail.com. , przy czym może to nastąpić po dniu 24.05.br ze względu na pierwszeństwo rezerwacji dla dystansu ULTRA.

Z pozdrowieniami
Jastrzębie Łaskie

Źródło: strona Jastrzębi Łaskich (klik).

Facebook