Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2022 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2022

Rewal
21-22.05

Płoty
9-10.07

Pniewy
6-7.08

Gryfice
3-4.09

Radowo Małe
24-25.09
Wyniki z Choszczna
19 sierpnia 2007
Leszno w TV
19 sierpnia 2007

Anna B.

Pomiar czasu i wyniki

UWAGA!!! Czas przejazdu podczas VI Gorzowskiego Maratonu Rowerowego będzie mierzony elektronicznie, przy pomocy CHIPÓW. Zatem prosimy uwzględnić w swom „kieszonkowym maratonowym” kaucję za chipa. Jak nas powiadomiła firma obsługująca wynosić ona będzie (cyt.) „… Kaucja za chipa wynosi minimum 10 zł (papierek), po zawodach zawodnik dostaje swój papierek za chipa, może to być też 20 zł 50 zł jak kto nie ma drobnych” :smile:


W biurze zawodów od 24-go wydawanie chipów Wyniki z międzyczasów spływają bezprzewodowo na metę i stanowią wyniki pośrednie.

Na mecie tablica świetlna (sześć ostatnich nazwisk z miejscami i czasami)
Ekran multimedialny z projekcją wyników – rankingów Wyniki papierowo i elektronicznie na bieżąco.

Dlatego… aby usprawnić pracę i szybko stworzyć grupy startowe, prosimy wszystkich, którzy mają zamiar wystartować w naszym Maratonie aby zgłosili swoje uczestnictwo za pomocą formularza na stronie.

Noclegi

Z uwagi na dużą ilość prac budowlanych, jakie prowadzone są na terenie miasta Gorzowa i w okolicach, proponujemy osobom, które będą chciały skorzystać z noclegów podczas trwania maratonu szosowego, aby rezerwowały miejsca w obiektach wskazanych na stronie www.cyklista.net . Firmy budowlane bowiem kwaterują swoich pracowników w hotelach, co ogranicza ilość dostępnych miejsc. W razie braku miejsc noclegowych postaramy się coś wymyśleć :grin:

Grupy startowe

W czwartek postaramy się aby były widoczne na stronie. Waszych propozycji oczekuję do wtorku (włącznie) – adres: umbrella100@BEZTEGOinteria. pl

Facebook