Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Rowerem Dookoła Polski – pierwszy etap
5 lipca 2012
Rowerem Dookoła Polski – najnowsze wieści
9 lipca 2012

Już trzeci dzień rowerowej wyprawy dookoła Polski. Z naszych informacji, uzyskanych bezpośrednio od Marka Zadwornego wynika, że wszystko idzie zgodnie z planem. Wielka Trójka codziennie pokonuje blisko 300 km. Nie spieszą się, ale przecież muszą po drodze robić postoje na jedzenie, picie i inne potrzeby. Ważne, że humory im dopisują! :)

Wieści z pierwszej ręki. Staszek, Romek i Marek po pokonaniu w zmiennej aurze 270 km dotarli do Fromborka. Jak zawsze gościnnie w swoim hotelu podjął ich Andrzej Piotrowiak. Jeszcze godzina i panowie zapewne pójdą spać. Na razie jednak uzupełniają płyny i wspominają dzisiejsza jazdę.

Wyruszyli o 3:30, ponieważ chcieli spokojnie przemknąć przez Trójmiasto, co się też szczęśliwie udało. Za Świdnem, po przeprawie promowej dopadł ich ulewny deszcz. Ale później, od Krynicy Morskiej i Piasków szybko osuszyło ich słoneczko.

Pod Fromborkiem mieli okazję przekonać się, że nie taki to płaski etap, jak mogłoby się wydawać! Górecki niemal jak w Zieleńcu, na Klasyku Kłodzkim. Ale dali radę.

Naszej dzielnej trójce dopisuje zdrowie i znakomite samopoczucie.

Cel na niedzielę – leśniczówka Wilkownia, oddalona od Fromborka o 360 km… Wyruszą znów o 3:30.
Trzymajcie kciuki i śledźcie dokonania chłopaków pod tym adresem (klik).

Facebook