Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Odświeżona strona Imagis Tour
5 lutego 2009
Co porabiają orgowie, gdy nikt nie patrzy?
9 lutego 2009

Zapraszamy na stronę jednego z naszych wytrwałych maratończyków i 'imagisowców’, Macieja Grzymisławskiego, który przygotowuje się do dwuletniej wyprawy rowerem dookoła Europy.

Jak pisze o sobie i swojej witrynie sam zainteresowany: Nazywam się Maciej Grzymisławski. Od 29 lat nieprzerwanie mieszkam w Borku Wlkp. W 1999 roku, kiedy rozpocząłem realizować własne hobby, w trakcie rozlicznych treningów, maratonów rowerowych oraz wypraw przejechałem łącznie 42 tysiące kilometrów. Odwiedziłem 18 krajów Europy.

Niniejszym celem mojej strony internetowej jest udokumentowanie moich poczynań w drodze jak i przybliżenie szczegółów wyprawy dookoła Europy. Zachęcam tym samym wszystkich bez wyjątku do odwiedzenia nowo powstałej strony, śledzenie kolejnych etapów oraz aktywne wpisywanie się do księgi gości.

Tym samym postaram się od czasu do czasu odwdzięczać się coraz to nowszymi fotografiami oraz relacjami z wyprawy.

Na stronie  znajdziecie opisy dotychczasowych wypraw Maćka po Skandynawii, Włoszech czy też od Budapesztu do Stambułu, zdjęcia, a także garść praktycznych porad, co zabrać z sobą na wielotygodniową wyprawę rowerem. Będziemy wracać do tej witryny i śledzić przygotowania do 'Around Europe by Bike’, a później wyglądać niecierpliwie wieści z trasy ;)

greten

Źródło informacji: strona Maćka Grzymisławskiego, którą 'popełnił’ Radek Frydryszak, Frygą zwany.

Facebook