Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Trasy Pętli Beskidzkiej czekają na śmiałków
20 stycznia 2009
SRAM Fixed&Free
22 stycznia 2009

Znamy się tylko z wożenia…
I nawet lubimy się trochę…

Parodiując słowa słynnej piosenki Czerwonych Gitar chciałbym was zaprosić do wspólnej zabawy. Chciałbym by była ona przyczynkiem do stworzenia mapy polski, na której moglibyśmy umieszczać nasze teamy rowerowo-kolarskie.

Wiemy tylko że jest ich sporo. Jednak tak naprawdę mało o sobie wiemy. To co wam proponuję ma na celu zmianę tego stanu rzeczy ;) Chciałbym Was sprowokować byście pisali o swoich drużynach w których jeździcie. Wielokrotnie są one nie tylko po to by się ścigać, ale również by wspólnie spędzać wolny czas.

Zależy mi na tym by w każdym miejscu polski nazwy Szerszeni, KS Uznam, WTR, Tubądzin, Bike-Fun, STC, gostyński 'Cyklista’ czy też innych grup, nie tylko brzmiały znajomo, ale mówiły nam coś o sobie.

Proszę was zatem byście pisali o sobie i o swoich grupach a napisane materiały wysyłali do mnie. Ja będę te wasze prace wstawiał na naszą stronę jako wizytówkę grupy.

Jednak by ułatwić wam i sobie zadanie chciałbym by pewne dane były umieszczane obligatoryjnie:
1. nazwa grupy.
2. miejsce działania
3. szef klubu
4. ilość osób jeżdżących w teamie
5. od kiedy klub istnieje – krótka historia
6. strona internetowa jeśli istnieje
7. krótki opis

Oczywiście jeżeli będziecie coś chcieli dodać od siebie, będzie to baaardzo mile widziane! Materiały proszę wysyłać na adres mailowy robert.patkowski@gmail.com

Robert 'Musaszi’ Patkowski

Facebook