Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Sezon kolarski w Kotlinie Kłodzkiej
22 marca 2010
Żądło Szerszenia czyli kolarski sezon czas zacząć
29 marca 2010

Do udziału w Amber Road 2010, Drużynowej Jeździe na Czas Amatorskich Zespołów Kolarskich zapisało się już przewidzianych regulaminem 20 teamów. Impreza, organizowana przez znany z maratonów Gostyński Klub Rowerowy Cyklista odbędzie się 28 sierpnia. 100-kilometrowa trasa wyścigu prowadzi po szosach Powiatu Gostyńskiego.

W niespełna miesiąc od dnia uruchomienia strony internetowej Amber Road, swój udział w zawodach zgłosiło dwadzieścia drużyn. Tym samym wypełnił się limit zespołów jakie mogą wziąć udział w Drużynowej jeździe na czas amatorskich zespołów kolarskich.

Jest to dla nas bardzo duże zaskoczenie, ale również potwierdzenie tego o czym wielu Was pisało w mailach bądź przekazało nam w bezpośrednich lub telefonicznych rozmowach – że jest to impreza na jaką czekali. Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy Waszych oczekiwań. Z całą pewnością dołożymy wszelkich starań by „drużynówka” już w swojej pierwszej edycji zapadła Wam w pamięci.Żadne zawody nie mogą jednak się udać o ile startujący w nich zawodnicy (drużyny), nie zaanagażują się sportowo oraz regulaminowo (jeśli można tak powiedzieć). Dlatego by mieć pewność, że zespoły, które zgłosiły się – wystartują, prosimy przede wszystkim o sukcesywne uzupełnianie danych, których niektórzy z Was nie mogli podać w trakcie rejestracji (tak bardzo im zależało na wzięciu udziału ;)). Przypominamy także o kaucji, która jest istotnym dla nas wyznacznikiem Waszego zaangażowanie.

Ponieważ nie chcemy nikomu zamykać możliwości startu postanowiliśmy stworzyć listę rezerwową. Jeżeli do 31 lipca, któraś ze zgłoszonych dotychczas drużyn nie określi ostatecznie składu osobowego, bądź nie dokona wpłaty kaucji, wówczas w jej miejsce wejdzie drużyna, pierwsza w kolejności z listy rezerwowej, która spełniła wymagania regulaminowe (podała pełen skład oraz wpłaciła kaucję).Dodatkowych informacji udziela Komandor Zawodów: Radosław Frydryszak, poczta@amber-road.pl, kom. 668 171 167

Gostyński Klub Rowerowy / www.gkr.com.pl
Starostwo Powiatowe w Gostyniu / www.powiat.gostyn.pl

Źródło: strona organizatora Amber Road 2010.

Zapraszamy również do lektury wywiadu, jaki przeprowadziliśmy z Komandorem Zawodów, Radkiem Frydryszakiem.

Facebook