Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2024 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2024 | Puchar Polski w Maratonie GRAVEL 2024

Rewal
20-21.04.2024

Gryfice
25-26.05.2024

Radowo Małe
22-23.06.2024

Płoty
20-21.07.2024

Choszczno
08.09.2024

Pniewy
21-22.09.2024
Spinning – spróbuj a pokochasz
10 marca 2009
IV Międzynarodowy Rajd Rowerowy „Szlakiem dobrego wojaka Szwejka”
12 marca 2009
Spinning – spróbuj a pokochasz
10 marca 2009
IV Międzynarodowy Rajd Rowerowy „Szlakiem dobrego wojaka Szwejka”
12 marca 2009

Dni otwarte w Carbon Design

Marzec 2009

– Carbon Design SA, polski producent innowacyjnych produktów z włókien węglowych organizuje dni otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych wyczynowym, rekreacyjnym i rehabilitacyjnym sprzętem produkowanym przez tę firmę. Już od marca w każdą ostatnią sobotę miesiąca Carbon Design zaprasza do swojej siedziby przy ul. Konwaliowej 20 w Warszawie. W godzinach między 10.00 a 14.00 wszyscy zainteresowani: firmy, instytucje oraz użytkownicy indywidualni będą mogli obejrzeć i zapoznać się z nowościami przygotowanymi przez Carbon Design na ten sezon. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy, już w marcu będzie można obejrzeć nowy model JetStream’a, Birdi’ego oraz Alien’a: sztandarowe produkty marki Carbon Design. Przedstawiony będzie także nowy model roweru reklamowego, który może stać się jeżdżącym bilboardem – to oferta dla firm i instytucji. Zaś najmłodsi będą mogli zapoznać się z produktem skierowanym specjalnie dla nich – rowerem stylizowanym na roadster z lat 30.

Podczas dni otwartych, inżynierowie i technicy z firmy Carbon Design będą do dyspozycji klientów. Również sami Klienci będą mogli wymienić się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi eksploatacji unikalnych pojazdów.
Specjaliści z firmy Carbon Design będą odpowiadali na pytania klientów i użytkowników oraz doradzą w kwestiach technicznych.

Pomysł organizacji cyklicznych dni otwartych zrodził się w wyniku własnych doświadczeń, gdyż firma kilkukrotnie w swoim dorobku organizowała podobne wydarzenia i niezmiennie cieszyły się one dużą popularnością wśród odwiedzających.
Takie dni to także okazja dla stowarzyszeń i instytucji zrzeszających osoby niepełnosprawne do zapoznania się bezpośrednio z produktami firmy przeznaczonymi dla tej grupy odbiorców.

„Niewiele osób wie, ze osoby niepełnosprawne mogą ubiegać się o dofinansowanie handbike’a (roweru napędzanego siłą mięśni rąk) niezależnie od dofinansowywania wózka inwalidzkiego – mówi nam Olga Dyżakowska, założycielka firmy – w tych dniach oprócz prezentacji sprzętu, porad technicznych służymy również doradztwem merytorycznym w tej kwestii”.
W przyszłości firma Carbon Design planuje rozszerzyć zakres dni otwartych również o tuningową branżę motoryzacyjną. Tuning stanowi drugą gałąź działalności Carbon Design. Firma produkuje elementy karoserii z karbonu do wybranych modeli sportowych samochodów.

Więcej informacji na stronach www.CarbonDesign.pl

O firmie Carbon Desing S.A.

Carbon Design S.A., Polski producent światowej klasy sprzętu rowerowego dla osób niepełnosprawnych, trójkołowych rowerów typu handbike oraz osprzętu tuningowego dla motoryzacji, zadebiutował w październiku 2008 na rynku NewConnect. Spółka wytwarza produkty z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii kompozytowych bazujących na włóknach węglowych, kevlarowych i bazaltowych. . Dzięki temu produkty Carbon Design S.A. w stosunku do powszechnie znanych na rynku charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i lekkością.

Facebook