Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Rowerem Dookoła Polski – najnowsze wieści
9 lipca 2012
Rowerem Dookoła Polski – wieści z trasy
12 lipca 2012

W dzisiejszym programie 'Tour de Pologne z Jedynką’ wystąpił jeden z najbardziej znanych wałbrzyskich cyklistów, a przy okazji znakomity maratończyk naszego cyklu, Henryk Fortoński. Kto nie miał okazji śniadać przed telewizorem, a tym samym obejrzeć audycji, może nadrobić zaległości korzystając ze strony TVP (klik).

Dodajmy, że bohaterką programu była również Joanna Wołodźko, która w maratonach Pucharu Polski pojawia się wprawdzie dość rzadko, ale za to z jakimi spektakularnymi osiągnięciami. Joasia była najlepszą Dolnoślązaczką na trasie wczorajszego Tour de Pologne Amatorów, a w open kobiet zdobyła przepiękny, brązowy medal.

Na trasie TdP nie zabrakło też wielu innych maratończyków, którzy naprawdę znakomicie poradzili sobie z tym górskim wyzwaniem. Oj, jeśli przez kolejne dwa tygodnie utrzymają wysoką formę, będzie się działo na Klasyku Kłodzkim! Kto się jeszcze nie zapisał, powinien to czym prędzej uczynić (klik), by spróbować swoich sił podczas 'przygody, która uzależnia’!

Na przetarcie przed górami już w najbliższą sobotę Kluczborski Maraton 'o Beczułkę Miodu’. Wszyscy już zapisani?! Jeśli nie, wciąż jeszcze można zgłosić chęć udziału (klik).

Facebook