Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2021

Stargard
08.05

Płoty
19.06

Łobez
17.07

Pniewy
14.08

Gryfice
25.09
Orgowie opublikowali Regulamin Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Szosowych na rok 2012
31 stycznia 2012
Zarząd Pucharu Polski informuje
8 lutego 2012

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Życie Jest Piękne”, organizator VII Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego – BikeFun Maraton informuje, że tym roku nasza impreza odbędzie się poza Pucharem Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych.

Zawarte w obowiązującym na rok 2012 regulaminie ustalenia zbyt odbiegają od przyświecającej nam koncepcji maratonu, wypracowanej przez sześć dotychczasowych edycji. Przygotowując naszą imprezę – jesteśmy przekonani, że z korzyścią dla uczestników – czerpiemy także z doświadczeń z organizacji szeregu innych rowerowych wydarzeń.

Mimo że tegoroczna edycja VII Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego – BikeFun Maraton odbędzie się poza klasyfikacją pucharową, serdecznie zapraszamy do Leszna w niedzielę, 27 maja 2012 roku.

Dołożymy wszelkich starań, byście – mimo braku punktów w klasyfikacji PP – wywieźli z Leszna, jak dotąd, przez tych ostatnich sześć lat, niezapomniane wrażenia. Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie inne wiadomości na temat naszej imprezy, jak zwykle na naszej stronie: www.bikefun-leszno.com (zapisy od 1 marca).

Jednocześnie chcemy zapewnić o dalszej współpracy z organizatorami imprez cyklu Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych, polegającej miedzy innymi na promocji oraz wspieraniu imprez Pucharu Polski, a w przyszłości – jeśli tylko będzie taka wola wszystkich stron – nie wykluczamy powrotu do cyklu.

Serdecznie zapraszamy do Leszna, do Wielkopolski po – jak zawsze niezapomnianą i jedyną w swoim rodzaju – rowerową przygodę!

Z kolarskim pozdrowieniem,
Artur Dudziak

Facebook