Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Puławy: przejechali 700 km w 24 h
14 lipca 2008
Pętla Beskidzka 2008 – subiektywna relacja maratończyka-cykloamatora
14 lipca 2008

Drodzy uczestnicy Pucharu Polski i przyszli uczestnicy Gorzowskiego Maratonu Rowerowego!

Wspólnie wkraczamy w siódmy rok organizacji cyklu. Po tych kilku latach startów w naszych imprezach wiecie już wszystko. Wiecie, że jazda na rowerze jest ogromną frajdą, że rywalizacja na trasie maratonu to czysta przyjemność. Poznaliście już rowerowe smaki… Smak wolności, kontaktu z otaczającym światem, finiszu, smak rozmów i spotkań z przyjaciółmi. Wiecie również, że jazda na rowerze to niezwykle korzystna forma aktywności fizycznej. Wiecie bardzo dużo o rowerze, który staje się Waszym przyjacielem. Nie przeraża was okropna pogoda, jazda w deszczu czy w skrajnych temperaturach.

To dla Was poświęcamy czas wolny i społecznie angażujemy się w organizację Maratonu. Atmosfera rywalizacji i duch czystego amatorstwa to idea, którą kierujemy się od początku, od pierwszej imprezy w Gorzowie. Cieszymy się bardzo, że udaje się nam ten klimat dobrej, sportowej zabawy utrzymać. Przybywa nam nowych uczestników, którzy „zaczynają” od krótszych dystansów, by po rozmowach i radach z „zaprawionymi w boju” nabrać chęci i przekonania, że poradzą sobie na dłuższych trasach. To Wy tworzycie wspaniałą atmosferę naszych imprez.

Nieważne jaki masz rower, buty czy kask, czy korzystasz z pulsometru i posiadasz plan treningowy, czy przyjeżdżasz pociągiem, samochodem, a może rowerem właśnie. Spędź z nami weekend, stań z innymi ramię w ramię na starcie maratonu, poczuj nerwowe chwile, usłysz START i wszystko będzie dla Ciebie jasne.

Daj z siebie wszystko, na co cię stać.
Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia na trasach!

Anna Buczma. Komandor Maratonu

VII Gorzowski Maraton Rowerowy – formularz rejestracji.

Facebook