Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2023 | Puchar Polski Maratończyków w Jeździe Indywidualnej na Czas 2023

Radowo Małe
20-21.05

Płoty
17-18.06

Pniewy
29-30.07

Rewal
9-10.09

Gryfice
23-24.09
Wrażenia po … Kołobrzeg 2008
18 czerwca 2008
Maraton Choszczno – 2008
18 czerwca 2008

Tym razem kilka ważnych uwag.
1. Organizatorzy postanowili skorzystać z możliwości łączenia kategorii – do czego mają prawo.
To ma kilka następstw:
1. Musiałem sobie sam wyliczyć kategorie wiekowe. :evil:
2. W moim rankingu nie jest przewidziana możliwość łączenia kategorii dla wyników konkretnego maratonu. To z powodu użycia tych danych do obliczania Rankingu Pucharu Polski który już nie przewiduje łączenia kategorii.
Może się tak zdarzyć że ktoś według mojego rankingu zajął w danym maratonie w swojej kategorii 1 miejsce a orderu nie dostał, bo organizator postanowił jego kategorię doczepić do innej. :( Musicie się z tym pogodzić. To oczywiście nie ma żadnego wpływu na ranking PP, czy na ranking wszechczasów.
Przy okazji znalazłem sporo błędów w wynikach z Leszna i naniosłem poprawki – głównie chodzi o kategorie wiekowe. Jak ktoś jest rocznik 90 to w tym roku jest M2 a nie M1.
Tak przy okazji. Gdyby kogoś interesowały poprawki które wnoszę do rankingu, to powołałem do życia nową zakładkę w wersji excel’owej rankingu. Zakładka o nazwie „POPRAWKI” jest ukryta, ale można ją sobie odsłonić (prawy klawisz myszy na zakładkach i polecenie odkryj) i prześledzić wszystkie poprawki które wnoszę do rankingu. Jest tam oczywiście opisane z czyjej inicjatywy jest wnoszona poprawka, data poprawki, na czym polega, w której wersji została wniesiona itd.


Pozdrawiam,
pepe

PS.
Organizatorów przy okazji poproszę jeszcze o ewentualne przekazywanie mi poprawek które zechcą wprowadzić do „swoich” wyników.
No i jak zazwyczaj liczę na społeczność maratonową o zgłaszanie byków – moich na prv, a orgowych orgom.

Facebook